Wüstenrot snížila úrokové sazby

Počínaje 1. dubnem 2003 snížila Wüstenrot hypoteční banka, a. s., v rámci svého programu Hypotéka Wüstenrot pětileté úrokové sazby o 0,45 procentního bodu na pouhých 4,90 %. Dvouletou úrokovou sazbu pak na 5,40 %. Obě úrokové sazby jsou jednotné pro všechny zájemce o Hypotéku Wüstenrot, kteří splní podmínky platební...

Počínaje 1. dubnem 2003 snížila Wüstenrot hypoteční banka, a. s., v rámci svého programu Hypotéka Wüstenrot pětileté úrokové sazby o 0,45 procentního bodu na pouhých 4,90 %. Dvouletou úrokovou sazbu pak na 5,40 %. Obě úrokové sazby jsou jednotné pro všechny zájemce o Hypotéku Wüstenrot, kteří splní podmínky platební schopnosti.

Hypotéka Wüstenrot je určena pro soukromé osoby, které si chtějí pořídit své vlastní bydlení, nebo toto své vlastní bydlení podstatným způsobem vylepšit. Pro ty, kdo chtějí nakoupit obytné nemovitosti za účelem jejich pronájmu, zůstávají úrokové sazby na původní výši. I tato úroková sazba je nadále jednotná pro všechny žadatele o hypoteční úvěr spadající do této kategorie občanů.

Wüstenrot hypoteční banka, a. s. - člen české skupiny Wüstenrot - vstoupila na český hypoteční trh v polovině února letošního roku jako banka specializovaná na financování bydlení pomocí hypotečního úvěru nebo v jeho kombinaci se stavebním spořením, úvěry se stavebním spořením, popřípadě s životním pojištěním. Tento cíl se jí daří úspěšně plnit. Z hypotečních úvěrů, které již poskytla nebo jejichž poskytnutí právě projednává, bylo téměř 30 % spojeno s některým z výše uvedených produktů, které nabízejí sesterské společnosti: Wüstenrot stavební spořitelna a Wüstenrot životní pojišťovna. Kombinace Hypotéky Wüstenrot se stavebním spořením uváděná na trhu pod názvem Spoříme s hypotékou je s to přinést klientům banky až desetitisícové úspory. Její kombinace s úvěrem ze stavebního spoření, zejména meziúvěrem Konstanta či Dominanta, uváděná pod názvem Bydlíme s hypotékou zase zajišťuje stoprocentní profinancování investičního záměru klienta.

K poskytování svých služeb má Wüstenrot hypoteční banka, a. s., k dispozici 15 zaměstnanců Informačních a poradenských center zřízených ve všech krajských městech. Dále pak síť více než 350 proškolených prodejců a odpovídající počet i externích odhadců nemovitostí.

Česká skupina Wüstenrot je kapitálově dobře vybavena. Disponuje kapitálem ve výši 1.220 milionů korun, z toho hypoteční banka 600 milionů, stavební spořitelna 550 milionů a životní pojišťovna 70 milionů.

-František Pavelka-
předseda představenstva a tiskový mluvčí

Komentáře

Načítám komentáře...