Letní novinka stavební spořitelny Wüstenrot

Letní novinka stavební spořitelny Wüstenrot

Mnoho rodičů by rádo svým dětem založilo stavební spoření, ale často je od toho odradí poplatek za uzavření smlouvy, který obvykle činí 1 % cílové částky. U stavebního spoření KAMARÁD, který od července nabízí stavební spořitelna Wüstenrot, tento problém odpadá, protože uzavření smlouvy je zdarma. Smlouva se uzavírá...

Mnoho rodičů by rádo svým dětem založilo stavební spoření, ale často je od toho odradí poplatek za uzavření smlouvy, který obvykle činí 1 % cílové částky. U stavebního spoření KAMARÁD, který od července nabízí stavební spořitelna Wüstenrot, tento problém odpadá, protože uzavření smlouvy je zdarma. Smlouva se uzavírá na částku 150 000 korun, a tak rodiče, kteří svému dítěti tuto smlouvu sjednají, ušetří 1500 korun.

Ročního úročení úspor od 3,1 do 3,5 % dosáhnou díky úrokovému bonusu ti klienti, kteří neuplatní nárok na úvěr ze stavebního spoření. Výše úrokového bonusu je odstupňována podle délky spoření. Po 5 letech činí 25 %, po 6 letech 30 % a po 7 letech 40 % z celkových úroků.
Spoření lze rozložit na delší dobu, takže není třeba ukládat měsíčně vysokou částku. A naopak, měsíční úložku i cílovou částku lze během spoření podle potřeby zvýšit.

Komentáře

Načítám komentáře...