Wüstenrot prodloužil zvýhodnění stavebního spoření

Stavební spořitelna Wüstenrot prodloužila možnost uzavřít zvýhodněnou smlouvu o stavebním spoření do 30. června. Mimořádným úrokem svým klientům částečně kompenzuje snížení státní podpory. Nabídka „15 % + 15 %“ dává všem klientům, kteří do 30. června uzavřou smlouvu o stavebním spoření, nejen možnost získat v roce...

Stavební spořitelna Wüstenrot prodloužila možnost uzavřít zvýhodněnou smlouvu o stavebním spoření do 30. června. Mimořádným úrokem svým klientům částečně kompenzuje snížení státní podpory. Nabídka „15 % + 15 %“ dává všem klientům, kteří do 30. června uzavřou smlouvu o stavebním spoření, nejen možnost získat v roce 2004 15 % státní podpory ale také mimořádný úrok ve výši 15 % z částky této státní podpory. Mimořádný úrok ve stejné výši přiznává i na smlouvy bez státní podpory. Při základním úročení úspor 2,5 % p.a. tak dosáhne úročení úspor klienta v roce 2004 až 4,75 %. Při optimálním ročním vkladu 20.000 korun bude v letošním roce činit čistý výnos smlouvy se státní podporou 3.700 korun.

Stavební spoření Kamarád do června zdarma
U Wüstenrotu pro děti zdarma

Až do konce června mohou rodiče dětí do 15 let využít mimořádnou nabídku stavební spořitelny Wüstenrot stavební spoření Kamarád. Smlouva Kamarád je zdarma, protože je osvobozena od úhrady za uzavření smlouvy. Rodiče tak uzavřením této smlouvy ušetří plných 1.500 korun. Úspory stavebního spoření Kamarád úročí Wüstenrot až 2,5 %. Po šesti letech spoření při pravidelné měsíční úložce 1.000 korun se vklady na stavební spoření zhodnotí o 25 % a čistý výnos spoření dosáhne téměř 18.000 korun.

-Wüstenrot-

Komentáře

Načítám komentáře...