Tisící klient Wüstenrot hypoteční banky

Tisící klient Wüstenrot hypoteční banky

Téměř přesně na rok od zahájení obchodní činnosti už zpracovává Wüstenrot hypoteční banka a.s. tisící žádost o hypoteční úvěr. Žádost pochází z českobudějovického regionu a klientovi, bude-li úspěšný, bude poskytnuta zajímavá sleva na poplatcích. Hlavní specialitou Wüstenrot hypoteční banky jsou úvěry na bydlení v...

Téměř přesně na rok od zahájení obchodní činnosti už zpracovává Wüstenrot hypoteční banka a.s. tisící žádost o hypoteční úvěr. Žádost pochází z českobudějovického regionu a klientovi, bude-li úspěšný, bude poskytnuta zajímavá sleva na poplatcích.

Hlavní specialitou Wüstenrot hypoteční banky jsou úvěry na bydlení v kombinaci se stavebním spoření a životním pojištěním. Počínaje 1. květnem se Wüstenrot hypoteční banka zapojila i do tzv. americké hypotéky a rozšířila účely, na které úvěr poskytuje. Hypotéku Wüstenrot lze nyní získat i na družstevní byt, na úhradu vkladu do družstva, na opravy a rekonstrukce bytů nebo rodinných domů, kde klient je v nájmu. Třešničku na dortu představují úvěry na vybavení domácnosti. Zájem je a několik těchto „amerických hypoték“ již bylo poskytnuto.

O dobrých výsledcích Wüstenrot hypoteční banky svědčí i její nyní již sedmé místo na trhu hypotečních úvěrů soukromým osobám a také skutečnost, že už 20. dubna proběhla první úspěšná emise pětiletých Wüstenrot hypotečních zástavních listů v objemu 300 milionů Kč.

-Wüstenrot-

Komentáře

Načítám komentáře...