Úvěr od Wüstenrotu se zákaznickou kartou Baumax

Stavební spořitelna Wüstenrot přináší pro letní sezónu řadu výhodných překlenovacích úvěrů. Především se jedná o Program rodinného financování, který byl vyhlášen nejlepším produktem stavebního spoření v soutěži Zlatá koruna. Jednou z podmínek využití tohoto programu je smlouva o stavebním spoření trvající alespoň...

Stavební spořitelna Wüstenrot přináší pro letní sezónu řadu výhodných překlenovacích úvěrů. Především se jedná o Program rodinného financování, který byl vyhlášen nejlepším produktem stavebního spoření v soutěži Zlatá koruna. Jednou z podmínek využití tohoto programu je smlouva o stavebním spoření trvající alespoň jeden rok, uzavřená s jakoukoli stavební spořitelnou. Program rodinného financování vychází z překlenovacího úvěru K10, splácí se konstantní splátkou 0,7 % z cílové částky a je poskytován za sníženou úrokovou sazbu 4,8 % ročně.

Výhodný bonus v podobě Zákaznické karty Baumax získá každý klient, který u stavební spořitelny Wüstenrot požádá o jakýkoli úvěr vyšší než 100.000 korun. Karta přináší řadu výhod. Klient Wüstenrotu nemusí splnit podmínku nákupu za 10.000 korun, aby získal slevu ve výši od 2 do 10 %. Držitelům karty se nabízejí široké nadstandardní služby jako doprava zboží, zapůjčení nářadí apod. Více informací najdete na www.wuestenrot.cz.

-Wüstenrot-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Peníze a právo
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Návrh a realizace podkrovního bytu, Rekonstrukce bytu, nová koupelna a WC, Designové úpravy bytu.