Vyšší úročení úspor a nové spoření pro mladé

Stavební spořitelna Wüstenrot zvýšila od 1. 7. 2007 úročení úspor stavebního spoření. Klientům, kteří uzavřou smlouvu o stavebním...

Stavební spořitelna Wüstenrot zvýšila od 1. 7. 2007 úročení úspor stavebního spoření. Klientům, kteří uzavřou smlouvu o stavebním spoření a nevyužijí v budoucnu úvěr, se základní úrok z úspor 2,1 % zvyšuje o 25 % z celkem připsaných úroků. Výsledná roční úroková sazba činí téměř 2,6 % p.a. Až o 5000 korun více než u běžného stavebního spoření vydělá po 8 letech klient Wüstenrotu, který bude spořit 20.000 korun ročně tak, aby maximálně využil státní podporu ve výši 3.000 korun. Nárok na úrokový bonus si zajistí všichni klienti, kteří uzavřou smlouvu do 31. srpna 2007.

Vyšší úročení úspor se vztahuje i na nové VYCHYTANÉ SPOŘENÍ, které od 1. července nabízí stavební spořitelna Wüstenrot mladým klientům ve věku od 18 do 30 let. Protože právě v tomto věku si lidé pořizují první bydlení a nejčastěji na jeho financování využívají úvěry, spočívá základní přednost Vychytaného spoření ve zvýhodněném vyřízení překlenovacího úvěru za poloviční poplatek.

-Wüstenrot – stavební spořitelna a. s.-


 

Komentáře

Načítám komentáře...