DŮM ROKU 2000

Opět jako každým rokem bylo vyhlášeno hlasování o titul Dům roku. Pro letošní rok, tedy rok 2000 byl zvolen dřevěný rodinný dům z produkce firmy Fine Wood. Jak je zřejmé na vítěznou pozici ho vynesla jednoduchost, elegance a účelnost. Zkrátka a dobře dům firmy Fine Wood je nejen krásný a účelný, ale rovněž ekologický...

Opět jako každým rokem bylo vyhlášeno hlasování o titul Dům roku. Pro letošní rok, tedy rok 2000 byl zvolen dřevěný rodinný dům z produkce firmy Fine Wood. Jak je zřejmé na vítěznou pozici ho vynesla jednoduchost, elegance a účelnost. Zkrátka a dobře dům firmy Fine Wood je nejen krásný a účelný, ale rovněž ekologický a ekonomický, přesně na míru zákazníka.

Firma Fine Wood, která se svým produktem zvítězila, patří již řadu let mezi renovované německé výrobce. Na Slovensku se nachází jeden z jejich zpracovatelských závodů, v České republice své domy prodává prostřednictvím dealerů. Disponuje širokou typovou škálou dřevostaveb v několika variantách provedení, přes montované konstrukce po roubené nebo hrázděné stavby. Vítězný dům je dřevostavba s dispozicí 6 + 1, o užitné ploše 166 m2 a o obytné ploše 133 m2.

To je tedy dům roku 2000.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Stavba
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte spolehlivou firmu na sádrokartony?

Zadejte si poptávku v kategoriích: sádrokartony,stavby.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: sádrokartony - podkroví, Půda v novém kabátě......., zhotovení omítek, štuků, vymalování, obklady, sádrokartony.