JAK VYBRAT A NEPŘEBRAT

Ještě před tím, než zvolíme a následně nakoupíme jako nejvhodnější a nejvýhodnější stavební materiál cihly, bychom se neměli zapomínat informovat o úplném sortimentu dostupných materiálů na trhu a teprve poté vybrat ve spolupráci s projektantem tu nejvhodnější variantu pro naši stavbu či rekonstrukci. Ne vždy je...

Ještě před tím, než zvolíme a následně nakoupíme jako nejvhodnější a nejvýhodnější stavební materiál cihly, bychom se neměli zapomínat informovat o úplném sortimentu dostupných materiálů na trhu a teprve poté vybrat ve spolupráci s projektantem tu nejvhodnější variantu pro naši stavbu či rekonstrukci. Ne vždy je cihla tím nejlepším řešením.

Měli bychom rovněž brát v úvahu dopravu. Neboť cihly mají velký objem i váhu, a tak doprava do vzdálenějších míst, není-li doprava v ceně materiálu, nám může přijít pěkně draho.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Stavba
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte spolehlivého zedníka?

Zadejte si poptávku v kategoriích: zedník,stavby.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Oprava chalupy, řemeslníci na vyzdění plotových sloupků z prefabrikátu, Kompletní rekonstrukce půdních prostor..