Třetí rozměr stěhování

Dlouhé přípravy. Probdělé noci. Metry papíru, stohy novin, kilometry provázků. Chaos. A spousta nadbytečných věcí, které vůbec nepotřebujeme. Nebo potřebujeme, ale v „novém“ na ně vůbec nebude prostor. Že Vám to něco připomíná? Ano, mluvíme o pocitech každého z nás, které se vybaví pod pojmem stěhování. Ale i...

Dlouhé přípravy. Probdělé noci. Metry papíru, stohy novin, kilometry provázků. Chaos. A spousta nadbytečných věcí, které vůbec nepotřebujeme. Nebo potřebujeme, ale v „novém“ na ně vůbec nebude prostor. Že Vám to něco připomíná? Ano, mluvíme o pocitech každého z nás, které se vybaví pod pojmem stěhování.

Ale i stěhování obchodních prostorů, bytů či jen uskladňování sezónních věcí může proběhnout v klidu a zcela profesionálně. Na český trh dorazila služba moderních úložných prostorů známá po celé Evropě již mnoho let pod kouzelným slůvkem self-storage. Že netušíte, oč se jedná?

Self storage je služba nabízená široké veřejnosti. Jedná se krátkodobý či dlouhodobý pronájem prostor ke skladování osobních ale i obchodních předmětů. Takže vaše kola a lyže už nemusí překážet v předsíni, kam jste je uklidili ze strachu před zloději slídícími po sklepích domů. A stohy firemní dokumentace patří také jinam než na zem vedle archivu, kam se už prostě nevejdou. Pomoc je ale nablízku, protože na dvou místech v Praze otevřela svá úložná centra norská společnost CITY SELF-STORAGE.

Zde si lze pronajmout za rozumnou cenu různě velké prostory přesně podle vašich požadavků. Ceny se pohybují od 380 Kč za m2 za měsíc. Na základě požadavku vám odborně vyškolený tým pomůže najít kóji optimální velikosti. Ty nejmenší jsou k dispozici o velikosti právě 1 m2. Všechny úložné prostory jsou čisté, uzavřené a samostatně uzamykatelné. Celý areál i jednotlivé kóje jsou klimatizované, střežené kamerovým systémem a elektronickým alarmem. Samozřejmostí v ceně služby je i pojištění všech úložných prostor. Pokud byste ale přesto nevěřili, že je vše v pořádku, můžete si svůj majetek přijít zkontrolovat. Firma umožňuje svým klientům kdykoli vstup do areálu. Při sepsání smlouvy a zaplacení zálohy totiž dostanete vstupní kód, který vás opravňuje ke vstupu do budovy po celých 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Doba pronájmu se sjednává podle zákazníkova přání, a to na dobu určitou, minimálně však na 1 měsíc. Délka abonování stejně jako výpovědní lhůta úložných prostor je pouhých 14 dní. Prostory si však lze zamluvit okamžitě bez předchozí rezervace. V případě, že si smluvíte dlouhodobý pronájem alespoň na jeden rok, sleví vám CITY SELF-STORAGE 10 % z ceny.

Součástí nabízených služeb je i zajištění dopravy a prodej balícího materiálu a skladovacích potřeb jakými jsou krabice, lepící pásky nebo provázky.

-CITY SELF-STORAGE-
tel.: 800104444

Komentáře

Načítám komentáře...