Nyní celý dům

Stavební materiál 1

Autor:

KM BETA už dávno není jen střešní krytinou, značka teď svými materiály pokrývá celou hrubou stavbu. Kromě střechy KM BETA tak můžete zvolit jeden ze dvou typů zdicích systémů a nově i malty a omítky.

Maltové a omítkové směsi PROFIMIX významně ucelují nabídku společnosti KM Beta zaměřenou na řešení hrubé stavby domu a zároveň tvoří se zdivem systém. Nabídka značky PROFIMIX zahrnuje cementové potěry, lepicí a stěrkovací hmoty, zdicí malty, dále jádrové a štukové omítky a tepelně-izolační malty a omítky. Novinkou jsou materiály se zimní úpravou. Všechny výrobky PROFIMIX jsou vyráběny v novém moderním závodě KM Beta v Bzenci na Hodonínsku. Podrobný přehled výrobků PROFIMIX včetně informací o nich najdete na www.kmb-profimix.cz. Aktuálně můžete tyto směsi získat za výhodné zaváděcí ceny. Lepidlo této značky v odpovídajícím množství navíc získáte zcela zdarma při objednávce broušeného páleného zdiva PROFIBLOK a vápenopískových prvků SENDWIX!

Zdicí systémy KM BETA

Malty a omítky PROFIMIX tvoří systém se dvěma různými typy zdiva KM BETA. Cihelný zdicí systém PROFIBLOK vyrábí jeden ze závodů KM Beta, cihelna v Hodoníně. Závod s více než stopadesátiletou tradicí nabízí vnitřní a vnější nosné zdivo, příčkové zdivo, které doplňují věncovky a překlady a navíc také keramické stropy PROFIDECK. Stropy lze řešit buď pomocí stropních desek HURDIS, nebo s využitím stropních vložek MIAKO. Obě varianty vynikají nenáročnou montáží a cenovou dostupností, navíc jsou velmi variabilní. Cihelna Hodonín je jediným českým výrobcem stropních desek HURDIS.

Stavební materiál 5

Komplexní dvouvrstvý zdicí systém SENDWIX se základem v podobě vápenopískových zdicích prvků byl přímo navržen pro stavbu tepelně-úsporných, nízkoenergetických a pasivních domů. Vápenopískové zdivo, na něž se přikládá ještě tepelná izolace, představuje stále oblíbenější stavební materiál. Důvodem je optimální kombinace vysoké objemové hmotnosti, mimořádné pevnosti a vynikajících tepelně a zvukově izolačních vlastností. Systém je velmi variabilní, ve třech základních typech nabízí celkem 64 různých řešení lišících se především tepelně-technickými vlastnostmi. Součástí jsou i prvky pro zdění příček, překlady, věncovky, lícové a komínové zdivo.

Stavební materiál 2

Spolehlivá střecha za loňské ceny? Jedině KM BETA!

Tradiční materiál KM BETA, střešní krytina, stále neztrácí na své oblibě. Vybírat můžete i nadále ze dvou atraktivních tvarů (KMB BETA a KMB HODONKA), sedmi barevných odstínů (cihlová, višňová, hnědá, šedá, černá, zelená, modrá) a čtyř variant povrchové úpravy: Standard (bez povrchové úpravy), Elegant (matný vzhled), Briliant (lesklý vzhled) a Efekt (kombinace dvou odstínů - višňové a černé). Kromě krytiny zahrnuje střešní systém KM BETA také více než 50 doplňkových výrobků a široký sortiment okrasných střešních prvků. Střecha KM BETA navíc s přelomem roku nezdražila, a pořídíte ji tak za ceny roku 2011!

Stavební materiál 3

Stavební materiály KM BETA lze výhodně zakoupit na e-shopu www.shop.kmbeta.cz. Více o výrobcích na www.kmbeta.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...