Hrubá stavba výhodně

Stavba domu s KM Beta

Autor:

Plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu? Pak vám „padnou do noty“ výroční slevy u KM BETA! Díky nim ušetříte 20 až 50 % nákladů na koupi stavebních materiálů pro hrubou stavbu!

100% garance slevy od KM BETA

U příležitosti sta let od zahájení výroby vápenopískového zdiva v Bzenci na Hodonínsku garantuje společnost KM BETA stovce prvních zákazníků mimořádnou slevu ve výši 20 % na vápenopískové zdivo SENDWIX, 30 % na základní betonovou střešní krytinu a 50 % na nové maltové a omítkové směsi PROFIMIX! Jednotlivé slevy lze uplatnit při objednávce všech 3 komodit najednou. Na stavbě tak můžete výrazně ušetřit a navíc získat kvalitní materiály pro hrubou stavbu od jediného dodavatele.

Zdicí systém pro vysoké úspory energií se slevou 20 %

Komplexní dvouvrstvý zdicí systém SENDWIX se základem v podobě vápenopískových zdicích prvků byl přímo navržen pro stavbu tepelně-úsporných, nízkoenergetických a pasivních domů. Systém je velmi variabilní, ve třech základních typech nabízí celkem 64 různých řešení lišících se především tepelně-technickými vlastnostmi. Aktuální novinkou je SENDWIX THERM, prvek určený pro minimalizaci tepelných mostů mezi stěnou a základovou konstrukcí, případně stěnou suterénu stavby. Nový prvek je dostupný ve třech variantách pro různé tloušťky stěn (240, 175 a 115 mm) a používá se jako první zakládací řada zdicích prvků. Díky akci „100% garance slevy“ získáte na systém SENDWIX slevu 20 %.

Stavba domu s KM Beta

Spolehlivá střecha levněji o 30 %

Tradiční materiál KM BETA, betonová střešní krytina, patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější krytiny. Vybírat lze i nadále ze dvou atraktivních tvarů (KMB BETA a KMB HODONKA), sedmi barevných odstínů a čtyř variant povrchové úpravy. Na základní krytinu platí v rámci výročních slev cenová výhoda ve výši 30 %!

Kromě krytiny zahrnuje střešní systém KM BETA také více než 50 doplňkových výrobků. Letos se nabídka rozšířila o nový prvek – tašku kabelových prostupů. Novinka je určena pro profesionální, spolehlivé a bezpečné vedení kabelů (pro satelity, antény, kamerový systém nebo třeba světelnou reklamu) skrz střešní plášť. Jde o celobetonový prvek, který tvoří základní taška KMB BETA opatřená širokým prstencem se třemi plastovými průchodkami ve spodní části. První betonové doplňky představila společnost KM Beta již více než před dvěma lety (odvětrací a anténní taška). Od té doby se staly běžnou součástí realizovaných střech a postupně nahrazují plastové varianty.

Stavba domu s KM Beta

Nové malty a omítky stojí polovinu!

Maltové a omítkové směsi PROFIMIX ucelují nabídku KM BETA zaměřenou na řešení hrubé stavby domu a zároveň tvoří se zdivem systém. PROFIMIX zahrnuje kvalitní cementové potěry, lepicí a stěrkovací hmoty, zdicí malty, dále jádrové a štukové omítky a tepelně-izolační malty a omítky. Podrobný přehled výrobků najdete na www.kmb-profimix.cz. Všechny materiály PROFIMIX jsou vyráběny v novém moderním závodě KM Beta v Bzenci na Hodonínsku. Aktuálně můžete tyto směsi získat za výhodné zaváděcí ceny (sleva ve výši až 20 %) nebo dokonce za polovinu díky akci „100% garance slevy“.

Více informací na www.kmbeta.cz nebo na infolince: 800 150 200.

Komentáře

Načítám komentáře...