Dejte horku u vás doma červenou

Venkovní roleta VELUX

Autor:

Kam nechodí slunce, tam chodí lékař. Tak praví české úsloví. Prospěšnost slunečního záření pro lidský organizmus nelze zpochybnit, proto tak rádi pouštíme sluneční paprsky do našich domovů. Ale co když potřebujeme žár slunce v našich obydlích zkrotit?

Jednoduchá rada zní, zastiňte si svá střešní okna dřív, než začne venkovní teplota stoupat. Jenže není roleta jako roleta. Pokud vám vadí venkovní horko, pomůže vám jen venkovní stínění. To zabrání prostupu tepla ze slunečních paprsků k samotnému okennímu sklu. Jakmile se rozehřeje okenní tabule, vnitřní rolety vám před horkem nepomohou. Proto si chraňte svá okna již zvenčí.

Výborné řešení pro podkrovní prostory nabízí venkovní roleta od společnosti VELUX. Ta snižuje prostup slunečního tepla až o 95 %, takže zamezí přehřívání interiéru. Velkou výhodou venkovní rolety VELUX je i to, že zajistí optimální tepelný komfort během celého roku. V zimě totiž sníží únik tepla z interiéru až o 15 %, takže ušetříte za vytápění. V případě potřeby také zatemní interiér a utlumí hluk z deště a krupobití. A to až o 3 dB, což člověk v místnosti vnímá jako pokles hlučnosti o celou polovinu. Od letošního roku má venkovní roleta nový design s integrovaným solárním článkem, za který získala prestižní ocenění Red dot design award – honourable mention 2012.

Venkovní roletu je možné kombinovat s jakoukoliv interiérovou roletou či žaluzií a nainstalovat ji lze i dodatečně.

V období od 20. května do 20. srpna 2012 můžete získat venkovní roletu VELUX se slevou 25 %.

Více na www.velux.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...