Natural dlažby PRESBETON – Dokonalá imitace přírodních materiálů

Dlažba Presbeton

Autor:

Betonové dlažební prvky z kategorie Natural dlažeb určené k dláždění v okolí rodinných domů, a to hlavně v zahradách, parcích a odpočinkových zónách, jsou skutečnými originály v podílu ruční práce, barevnosti a přirozeného vzhledu.

Vyrábí se na zakázku litím speciální betonové směsi do forem. Tato technologie umožňuje vyrobit exkluzivní dlažby s krásnými povrchy, přirozenými barvami i obrysovými tvary, takže celkově velmi dobře imitují přírodní originály.

Každý, kdo se rozhodne použít tyto dlažby jako náhradu za přírodní dřevěné pražce nebo kamenné desky, získá ještě něco navíc - mrazuvzdorný, trvanlivý a vůči přírodě šetrný výrobek, který bude splňovat nároky na užitné vlastnosti a estetický vzhled po dlouhá léta.

Pro inspiraci několik příkladů:

Dlažební desky BARK svou barevností a různými typy reliéfních povrchů - trám, pražec, kůra, letokruhy, věrně imitují dřevěné pražce a desky různých délek a tvarů.

Dlažba Presbeton
Pět různých okrouhlých „šlapáků“ nepravidelných tvarů i velikostí dodává společnost PRESBETON na trh pod názvem DAKAR. Lze je pokládat volně do písku, štěrku nebo do trávy a nahradit jimi dlažební desky z břidlice. Mezi další dlažební systémy s přírodní patinou na povrchu patří desky s označením RUVIDO – čtyři typy desek s reliéfním povrchem, který připomíná vápenec, nebo dlouhé obdélníkové desky ROTO s drsným povrchem (tzv. trhaný beton), břidlici je možné nahradit dlažbou LUTI a travertinový povrch představuje dlažba SOLETA. Dlažby RIGA a LIMA jsou povedenou imitací kamenných desek. Zajímavým výrobkem jsou dlažební desky DETRA, které mají na povrchu oblé valouny, takže dlážděná plocha v konečné úpravě připomíná oblázkové dláždění, a v podobném duchu je také laděna dlažba KOBE - imitace dlažebních kostek.

Dlažba Presbeton
Natural dlažby jsou vzhledem ke své výšce určeny pro lehké zatížení, tzn. pro pochůzné plochy. Z těchto dlažeb lze vytvářet jak klasické zpevněné plochy, tak i originální plochy se zaoblenými nebo vlnitými okraji, v organickém designu, který navazuje plynule na venkovní zahradní úpravy, travnaté plochy nebo záhony s květinami.

K dlažbám typu Natural se vyrábí celá řada obrubníků s podobnými povrchy, které také imitují přírodní materiály - dřevo, pískovec, travertin, břidlici.

Všechny Natural dlažby jsou opatřeny impregnací proti znečištění a k ochraně před povětrnostními vlivy. Více na www.presbeton.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...