U dřevostaveb je nutné srovnávat srovnatelné

Dům

Autor:

O dřevostavbách se toho v poslední době píše mnoho. Budoucí zákazník se může ztratit v záplavě nabídek katalogových domů. Často se orientuje jen podle ceny, která je uvedena na webech jednotlivých společností. Pořizovací cena je často hlavním kritériem bez ohledu na další výdaje, kterými je například poskytovaný servis, spotřeba energií v novém domě apod.

Při pohledu na cenu vyřazuje mnohdy rovnou kvalitní a ověřené výrobce a připravuje se tím o možnost srovnat srovnatelné technické parametry a další neméně důležité hodnoty spojené s pořízením nového domu.

Dům

Autor:

Dřevostavby od společnosti ELK, s. r. o., která patří do rakouského holdingu ELK Holding AG, který je jedním z největších evropských výrobců dřevostaveb, splňují všechny požadavky na kvalitní, pohodlné a úsporné bydlení. Domy pro život od ELK se vyrábějí technologií sendvičových dřevostaveb z kvalitního vysušeného dřeva. Tloušťka obvodové stěny nízkoenergetického domu je 338 mm, celková síla tepelné izolace je 300 mm. Dřevo je konstrukčně ošetřeno proti napadání dřevokazným hmyzem a hnilobám. Nepoužívá se žádná chemická impregnace. Konstrukce je difuzně uzavřená.

Maximální předpřipravenost celého domu v krytých výrobních halách profesionálními pracovníky umožňuje rychlou a precizní montáž domu na stavbě. Ve výrobě se již osazují okna, vchodové dveře, vnější parapety, montuje se kotel atd. Protože ELK má patentovaný systém spojovacích fasádních rohů, nanáší se u nízkoenergetických domů fasáda již ve výrobě. Do tří dnů pak na pozemku zákazníka stojí dům z venku kompletně hotový a pokračuje se s interiérem, podle objednaných výkonů.

Dům

Autor:

Zákazník si může vybrat ze široké nabídky typových domů. Typové domy jsou nabízeny v různých velikostech, s různými typy střech, uspořádáním půdorysu apod. Zároveň ELK vyrobí a dodá i individuální stavby dle vlastních projektů a přání zákazníka. ELK, s. r. o., je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, a splňuje tak certifikát kvality, kterým je Dokument národní kvality. Zároveň své produkty může označovat značkou kvality CE.

Více informací o parametrech a nabízených montovaných domech ELK na www.elk.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...