Poslední stavební novinky tohoto roku

Tento rok byl na novinky ve stavebních materiálech, doplňcích i technice velmi bohatý. Pojďme se podívat na poslední novinky tohoto roku a doufejme, že i příští rok bude tak bohatý. Tyto novinky vám pomohou od podlahy až po střechu.

Stavební prvky

Autor:

Litá podlaha i jako pohledový prvek

Pokud si vyberete do svého domu podlahu z litého betonu, nemusíte se omezovat na tradiční jednolitý vzhled. Pokud si vyberete pohledový cementový potěr Cemflow Look, můžete podlehnout módním trendům. Při realizaci litých podlah Cemflow Look z nabídky skupiny Českomoravský beton se zpravidla používá kamenivo do max. 8 mm. Díky jeho různým tvarům pak podlaha získává originální vzhled. V určitých lokalitách se při výrobě používá kamenivo kulaté, jinde spíše lomový kámen. Litý potěr je přírodní materiál, takže na podlaze vždy najdete místa s méně otevřenou strukturou a místa s více otevřenou strukturou. Předem je doporučeno požadovaný barevný odstín konzultovat spolu s výrobcem a realizační firmou. Barvu a strukturu lité podlahy si zákazník předem odsouhlasí na vzorku.

Podlaha z potěrů Cemflow Look může být nejen šedá, ale třeba černá, modrá, oranžová, žlutá nebo bílá. V nabídce skupiny Českomoravský beton si totiž lze vybrat i cementový potěr v barevném odstínu zvýrazňujícím strukturu lité podlahy. Finální povrch této podlahy je hladký, pevný, dokonale rovný a na pohled vysoce atraktivní. Hladkost a lesk mu dodávají cykly broušení a leštění, které následují po úplném vyzrání litého potěru. Více na www.cemflow.cz.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...