Novinky pro stavbu i rekonstrukci

Jaro už je tady a stavby a rekonstrukce jsou v plném proudu nebo se už plánují ve velkém. Tak tady máte hromadu zajímavých novinek, které vám mohou pomoct.

Stavba
Zvětšit fotografii

Autor:

Účinné radiátory

Radiátory Panasonic Aquarea Air dodávají systémům klimatizace vysokou účinnost. Zatímco tradiční litá tělesa potřebují vodu zahřátou na 65 °C a nejnižší pracovní teplota je 45 °C, Aquarea Air potřebují na vstupu teplotu pouhých 35 °C. S výjimečnou účinností ventilace spotřebuje motor mikroventilátoru výrazně méně energie, takže jsou o 32 % účinnější než běžné radiátory.

Tangenciální ventilátor s asymetrickými listy a s velkým povrchem výměníku umožňuje vysoký průtok vzduchu s nízkou tlakovou ztrátou a nízkou úrovní hluku.

Kam dál

  • Stavba
  • Autor:
  • Vydáno:

Může vás zajímat

stavbastavební materiál

Doporučujeme

Hledáte spolehlivou stavební firmu?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/stavebni-firma-617">stavební firma</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/stavby-156">stavby</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce showroomu zdravotnických přístrojů, Rekonstrukce bezbariérová koupelny, Rekonstrukce kanceláře/ateliéru.

Komentáře

Načítám komentáře...