Spočítejte si náklady a stavějte výhodně s KM Betou!

Střecha

Autor:

Chystáte se stavět a nemáte představu, co vás to bude stát a kolik materiálu bude potřeba na hrubou stavbu, střechu, na stropy a omítky? Pomůže vám KM BETA, díky široké nabídce bezplatných kalkulací a výpočtových programů.

KM Beta nabízí široký sortiment výrobků určených pro stavbu domu. Patří mezi ně spolehlivý střešní systém, zdicí systém SENDWIX nebo tradiční cihelný systém PROFIBLOK, který doplňují keramické stropy a široký sortiment maltových a omítkových směsí PROFIMIX. K těmto materiálům a systémům platí v rámci zákaznického servisu KM BETA nabídka bezplatných kalkulací.

Pokud máte k dispozici projekt, můžete požádat o přesný výpočet potřeby střešních nebo zdicích prvků či maltových a omítkových směsí na stránkách společnosti v sekci Kalkulace. Stačí vyplnit formulář, přiložit projekt a odeslat. V rámci zákaznických služeb KM BETA se kalkulaci bude věnovat zaškolený technický poradce, který kalkulaci v nejkratším možném termínu zpracuje, navíc se započtením aktuálních slev a akčních nabídek. Projekt můžete taky zaslat elektronicky na adresu kmbeta@kmbeta.cz nebo v tištěné podobě na adresu: KM Beta, a. s., Obchodní oddělení, 695 01 Brněnská 59/A, Hodonín.

Střecha

Autor:

Chcete-li si spočítat střechu sami nebo nemáte projekt ani plánek, zkuste jednoduchý program, který naleznete ve stejné sekci. Je určený pro orientační výpočet střechy, který lze díky němu provést doslova během pár minut. Výsledná kalkulace je k dispozici ve formátu PDF nebo ve formě tabulky MS Excel, kde lze parametry upravovat, a celou kalkulaci tak změnit dle potřeby. Kalkulátor je k dispozici zdarma ke stažení na stránkách společnosti.

Pokud si nevíte rady, na stránkách společnosti KM Beta se můžete taky poradit s odborníkem, který je připraven zodpovědět vaše dotazy. Vše můžete najít v rubrice – Zeptejte se odborníka.

Stavební materiály výhodně na e-shopu

Přehled prvků získaný výpočtovými programy či kalkulacemi lze jednoduše použít jako nákupní seznam na e-shopu KM Beta.

Střecha

Autor:

E-shop KM Beta představuje maximální komfort při nákupu i zákaznické služby od již zmíněného výpočtu potřebných prvků krytiny a zdiva či objemu malt a omítek až po objednání dodávky či montáže. Dodávku materiálu zákazníkovi za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce společnosti KM Beta. Na e-shopu jsou uvedeny i kontakty na realizační firmy v daném regionu. Výhodou e-shopu je nákup veškerého materiálu na jednom místě a od jediného osvědčeného dodavatele, navíc z pohodlí domova.

Více na www.kmbeta.cz nebo bezplatné infolince 800 150 200.

Komentáře

Načítám komentáře...