FAKRO - okna do plochých střech

Fakro okna

Autor:

V budovách s plochými střechami často neexistuje možnost použití standardních svislých fasádních oken, a proto společnost FAKRO nabízí speciálně konstruovaná okna do plochých střech, která jsou v těchto případech ideálním řešením.

Pro maximální uživatelský komfort jsou okna dostupná ve třech verzích: elektricky ovládaná v bezdrátovém systému Z-Wave, manuálně ovládaná a neotevíratelná.

Okna do plochých střech mohou být ve verzi s kopulí – typ C nebo ve verzi bez kopule – typ F.

Fakro okna
Okno s kopulí D_C

Autor:

Okno s kopulí D_C (čirou nebo mléčnou, vyrobenou z odolného polykarbonátu) je standardně vybaveno bezpečnostním zasklením tř. P2 (v případě rozbití skla zůstanou střepy na fólii). Lze si vybrat také okno s pasivním zasklením DU8, součinitel prostupu tepla pro celé okno D_C U8 je U=0,72 W/m2K dle EN 12567-2 (U=0,55 W/m2K dle EN 1873). Okno splňuje podmínky závazné pro nízkoenergetické a pasivní stavebnictví. Rozsah montáže ve střechách se sklonem 0-15°.

Fakro okna
Okno bez kopule D_F se zasklením DU6 2xXRD

Autor:

Okno bez kopule D_F vyniká velmi dobrými termoizolačními parametry a moderním vzhledem. Konstrukce je stejná jako u okna D_C, rozdíl je v zasklení, které zde vzniklo pomocí technologie vlepování skla. Okno je standardně vybaveno energeticky úsporným zasklením DU6 (vnější tvrzené s tloušťkou 6 mm, vnitřní laminované a bezpečnostní P2). Součinitel celého okna U=0,88 W/m2K dle EN 12567-2. Objednat lze také s pasivním zasklením DU8, součinitel D_F DU8 je U=0,76 W/m2K dle EN 12567-2. Okno D_C splňuje požadavky na nízkoenergetické a pasivní budovy a montuje se ve střechách se sklonem 2-15°.

Široká nabídka rozměrů je přizpůsobena standardům prosvětlení plochých střech, takže není problém ani s výměnou stávajících nevyhovujících světlíků za nové. Kromě standardních rozměrů může být okno typu D_F vyrobeno v jakémkoliv rozměru v rozsahu 60x60 – 120x220 cm.

Fakro okna

Autor:

Okna do plochých střech lze vybavit vnitřními i vnějšími doplňky. Vnější markýza chrání před nahřátím místnosti, vnitřní doplňky zastiňují interiér a plní dekorativní funkci.

Více informací na www.fakro.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...