S tvarovkami RONDE BLOCK budete originální

Tvarovky Ronde Block

Autor:

Jedná se o originální stavební prvky, které zaujmou svým oválným tvarem, atypickým oproti stávajícím „klasickým“ tvarovkám.

Tvarovky

Autor:

Pro vlastní stavbu jsou k dispozici průběžné celé a ukončující poloviční tvarovky a několik typů zákrytových desek k zakončení stavby. Společnost PRESBETON vyrábí tvarovky RONDE BLOCK ve dvou barevných provedeních a v hladké povrchové úpravě.

Zdění z těchto tvárnic se provádí na vazbu klasicky lepením s minimální spárou na mrazuvzdorné lepidlo nebo další možností je suché propojení jednotlivých tvárnic pomocí betonových spojovacích kroužků, tj. bez lepidla. Jedná se o inovativní způsob výstavby, který šetří čas i peníze.

Tvarovky Ronde Block

Autor:

Díky tvarovému řešení, designu, přesnosti tvárnic a způsobu kontaktního spojování se neprovádí dodatečné spárování ani žádné jiné kroky pro dosažení finálního vzhledu zdiva. Vzhledem k jejich tvaru lze tvořit jak rovné, tak vlnité a zaoblené stěny a vytvářet různá zákoutí k praktickému využití, přičemž primárně je tato tvarovka určena pro výstavbu zídek a plotů.

Tvarovky jsou mrazuvzdorné a jsou opatřeny ochranným systémem Protect System IN. Více na www.presbeton.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...