Svobodné sekání

Zahradní technika

Autor:

Jarní práce na zahradě – letos to zkuste jinak! Sekání trávy, to je činnost milovaná i nenáviděná. Pro jednoho úžasná relaxace, pro jiného nutné zlo. Ať patříte k těm či oněm, měli byste vědět, že zahradní technika dnes nabízí mnohem větší komfort než před lety.

Akumulátorové výrobky jsou skvělým řešením, pokud nechcete používat hlučné benzínové stroje, které způsobují emisi výfukových plynů, nemáte k dispozici zdroj elektrické energie nebo nemáte rádi, když jste limitovaní elektrickým kabelem. I obyčejné sekání trávy může být pohodlnější, svobodnější.

GARDENA nabízí komplexní bezkabelové řešení pro váš trávník i zahradu. Lithium-iontové akumulátory jsou nenáročné na údržbu, snadno vyměnitelné a dají se nabíjet opravdu kdykoli bez paměťového efektu. LED ukazatel vás informuje o stavu jejich nabití, rychlonabíječka umožňuje nabíjení v co nejkratším čase. Bezpečnostní elektronika chrání akumulátor před přetížením, přehřátím nebo úplným vybitím. Jejich nezanedbatelnou výhodou je také nízká hmotnost. Toto mobilní ekologické řešení se navíc vyznačuje dlouhou životností a vysokým výkonem. Pokud byste potřebovali pracovat s akumulátorovým přístrojem déle, než umožňuje jeho kapacita, můžete si zakoupením dalšího akumulátoru prodloužit dobu práce na dvojnásobek.

Akumulátorová sekačka PowerMaxTM
Jde jenom o to zvolit ten správný výrobek – pokud jde o sekačky, máte na výběr mezi akumulátorovou sekačkou PowerMaxTM s mulčovací jednotkou a akumulátorovou vřetenovou sekačkou s precizním střihem trávy díky bezdotykové řezací technice. Pro vyčišťovací práce a sekání v těžko dostupných místech je vhodný akumulátorový turbotrimmer, který pomocí plastového nožíku místo obvyklé struny zvládne za 30 minut (na jedno nabití) posekat až 1000 m okrajů trávníku. Sortiment značky GARDENA zahrnuje i několik typů akumulátorových nůžek na okraje trávníku nebo na tvarování keřů a živých plotů (nože jsou snadno vyměnitelné bez použití nářadí) se skvělými ergonomickými vlastnostmi a v této sezoně nově i univerzální akumulátorový foukač GARDENA pro rychlé a snadné odstraňování listí a nečistot okolo domu, v garáži nebo v zahradě.

Další informace o nejnovějších technologiích pro práci na zahradě najdete na www.gardena.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...