Nová mechanizace na vaši zahradu

Jen málo z vás seká kosou. Většina používá sekačky. Jen málo z vás dokáže rozdělat oheň na první sirku bez použití chemie. Jen málo z vás leze na stromy, aby očesali ovoce. A tak tu je spousta pomocníků, aby se vám všechno zadařilo.

Zahrada

Autor:

To není jen vyžínač

Husqvarna 525LK je lehký vyžínač pro profesionální využití se systémem tlumení vibrací a měkkým ergonomickým madlem pro komfortní držení. Je vybaven motorem Husqvarna X-Torq®, který snižuje množství škodlivých výfukových plynů až o 75 % a spotřebu paliva až o 20 %. Unikátní vzduchový filtr navíc snižuje náklady na údržbu a zajišťuje menší opotřebení motoru. Díky funkci Smart Start® se stroj velmi snadno a rychle startuje, odpor startovací šňůry je totiž snížen až o 40 %. Ovládání je velmi intuitivní, sytič i palivová pumpička pro jednoduché startování jsou snadno dosažitelné.

Zahrada

Autor:

Tento vyžínač je strojem s širokým využitím díky možnosti připojení rozmanitého příslušenství. K dispozici je nástavec na stříhání živých plotů, zarovnávač okrajů trávníku, odmechovač, kultivátor, foukač, vyvětvovací pila či zametací kartáč. Jedná se tak o stroj, který vám bude silným pomocníkem v mnoha důležitých činnostech na vašem pozemku. Ať už jste se rozhodli pustit do úprav zarostlého pozemku, kultivace trávníku a úklidu zahrady před koncem sezony, nebo do prořezu stromů, na multifunkční vyžínač Husqvarna 525LK se můžete spolehnout za všech okolností. Cena: 12 490 Kč

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...