Pomocníci pro jarní zahradu

Je zima. A ještě nějakou dobu bude. Ale právě teď přichází ten pravý čas na nákup techniky, která by vám mohla pomoct při jarním probouzení zahrady.

zahradí stroje

Autor:

Multifunkční žebřík Fieldmann

Multifunkční žebřík Fieldmann FZZ 4007 v rozloženém stavu dosahuje délky 360 cm a jako štafle vám přidá až 174 cm. Tři sofistikované kloubní mechanismy rozdělují žebřík do čtyř částí, které lze nastavit a zaaretovat v různých úhlech tak, aby vyrovnaly výškové rozdíly terénu a štafle šly použít třeba pro bezpečné malování na schodišti. Dokoupit k nim lze ještě dvě kovové desky FZZ 9007 (o rozměrech 85,5 x 32 cm a 57,5 x 32 cm), s kterými z multifunkčního žebříku Fieldmann FZZ 4007 vytvoříme lešení s plošinou ve výšce 98 cm pro pohodlnou práci nejen doma, ale i v exteriéru. Speciální konstrukce z pevné slitiny hliníku zaručuje vysokou stabilitu štaflí, které stejně jako kovové desky mají nosnost až 150 kg. Přitom je multifunkční žebřík poměrně lehký (11 kg) a dobře přenosný, díky kloubům je i skladný, a v kufru auta ho tak snadno převezete. Více na www.fieldmann.cz.

Doporučená MO cena žebříku Fieldmann FZZ 4007 je 1599 Kč. Dvojici kovových desek FZZ 9007 lze dokoupit za doporučenou MO cenu 499 Kč.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...