Kteří noví pomocníci na zahradu vám ušetří práci

Je podzim a tedy čas, kdy se nejvíce využívá nářadí – od nůžek až po rýče, od zahradního traktůrku až po obyčejné hrábě. Tak se pojďme podívat, co nového vám může usnadnit práci na zahrádce.

Kompresor

Autor:

Vše na vzduch

Nástroje

Autor:

Sezonní výměnu kol automobilů lze zvládnout rychle a pohodlně doma v garáži, bez čekání na volný termín v pneuservisu. Praktickým pomocníkem je pneumatický rázový utahovák FDAK 901511. Ten pracuje s točivým momentem 312 Nm, pracovním tlakem 6,2 barů a výstupním čtyřhranem 1/2". Výhodou vzduchového neboli pneumatického motoru je nenáročnost na opotřebení a tím pádem také dlouhá životnost. Doporučená cena 1 199 Kč.

K tomu ovšem potřebujete dobrý kompresor. Vzduchový kompresor Fieldmann FDAK 201524-E s výkonem 2850 otáček/min. a objemem nádoby 24 litrů je určen pro výrobu stlačeného vzduchu o maximálním tlaku 0,8 MPa (8 barů) v blízkosti elektrické zásuvky. Hodnotu potřebného výstupního tlaku lze snadno nastavit na přehledném manometru.

Nástroje

Autor:

A abyste to měli komplet, je tu i cenově výhodná šestidílná sada nejčastěji používaného pneumatického příslušenství Fieldmann FDAK 901501-E. Set zahrnuje pistoli na huštění pneumatik s tlakoměrem, ofukovací pistoli k rychlému a efektivnímu čištění velkých ploch, adaptér s jehlami na nafukování hraček a spirálovou PU hadici s vysokou odolností. Doporučená maloobchodní cena kompresoru je 2699 Kč a setu příslušenství 299 Kč.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...