Češi se učí žít venku

Terasa

Autor:

V interiéru trávíme většinu života, ale ne všechny budovy nabízí zdravé klima. Léto je ideální čas užívat si čerstvý vzduch a slunce. Tím pozitivně ovlivníme naše zdraví a psychiku. Udělejte něco pro sebe s novou terasou.

Prověřená kvalita

Terasa

Autor:

Léto je období radosti a tu si nejlépe užijeme venku. A kde jinde než na terase, o kterou se nebudete muset skoro starat. Čas, který byste strávili její údržbou, můžete věnovat sami sobě, své rodině či přátelům. Aby vám terasa dobře sloužila a co nejdéle hezky vypadala, je potřeba myslet na výběr kvalitního materiálu. Zvolte prověřený, u něhož vám je prodejce schopen doložit výsledky zkoušek, certifikáty nebo hygienické atesty. K takovým patří kompozitní terasový systém Twinson od společnosti Inoutic.

Twinson v sobě spojuje to nejlepší z obou materiálů, z nichž je vyroben - odolnost a trvanlivost PVC s hřejivým pocitem dřeva. Je také recyklovatelný, voděvzdorný, nekroutí se ani se neštěpí a snadno se montuje.

Řešení pro každou příležitost

Terasa

Autor:

Použití Twinsonu je však mnohem širší. Pro svůj neklouzavý a rychleschnoucí povrch je ideální i pro obložení ploch u bazénů. Je totiž odolný proti vlhkosti, plísním, škůdcům či dřevokazným houbám a nezadřete si o něj třísku. V případě ušpinění stačí povrch ostříkat vysokotlakým čističem.

Terasový systém Twinson je v nabídce ve čtyřech variantách. Nejžádanějším typem je Twinson Terrace. Nejčastěji se používá pro menší samostatně stojící terasy nebo i ty, které jsou součástí rodinných domů. Terasové desky Terrace poznáte podle sedmi komor, zajišťujících vysokou pevnost a odolnost proti případnému poškození tlakem nebo nárazem. Na větší plochy je určen Twinson Terrace+, který je robustnější a s ještě vyšší nosností. Liší se také jiným vlnitým povrchem a díky skrytým spárám mezi deskami vypadá terasa kompaktněji.

Novinkou je Twinson Massive - variabilní masivní desky ideální pro terasy se zaoblenými tvary. Plné desky jsou použitelné z obou stran. Svou flexibilitou jsou určeny k obložení bazénů či pro vybudování teras v nejrůznějších tvarech.

Základní variantu představuje Twinson Basic přinášející ekonomické řešení pro projekty menšího rozsahu se zaručenou kvalitou.

Nejvíce barev na trhu

Díky pestré barevné nabídce až 8 odstínů, což je nejvíce na trhu, umožňuje každému vybrat si správnou barvu a sladit svoji terasu či obložení bazénu s okolním zařízením a architekturou domu. Více informací a kontakty na certifikované prodejce najdete na www.inoutic.cz.


Komentáře

Načítám komentáře...