Dalších 40 zahradních kuchyní

Venkovní kuchyně  - drahé

Autor:

Minulá sezona určitě připravila živnou půdu pro stavbu venkovní kuchyně. Dost bylo obyčejného ohniště a přesouvání grilu sem a tam. Pořádná pergola ze dřeva, nebo snad dokonce kamenný základ? Tak letos byste měli začít stavět nebo minimálně naplánovat a připravit vše pro stavbu na jaro dalšího roku. Tak se inspirujte.

Včera jsme vám přinesli čtyřicet úžasných venkovních kuchyní. A jelikož to mělo takový úspěch, rozhodli jsme se, že vám nabídneme dalších čtyřicet zajímavých kousků. Najdete tu jak vlastníma rukama vytvořené z palet nebo starého dřeva, tak i profesionální z kamene, betonu apod.

Do venkovních kuchyní je dobré zabudovat elektřinu, vodu a pracovní desku, na které byste připravovali jídlo, odkládali skleničky a talíře. Ale můžete sem zabudovat i speciální úložné prostory pro skládací židle, lednici, zabudovat gril, vytvořit udírnu. Je to jen na vás, vaší fantazii a finančních možnostech.

Ceny venkovních kuchyní se mohou pohybovat od několika stokorun (viz předchozí fotogalerie) až po stovky tisíc korun. Tyto ceny zaplatíte, když budete stavět zastřešené posezení s kamennou stěnou, krbem, grilem...

Komentáře

Načítám komentáře...