Brokolicové placky

Výborné brokolicové placky, které budete mít hotové za pár minut

Někteří ji milují, jiní nenávidí. O čem je řeč? O brokolici. Pokud vám nechutná samotná, můžete ji zakomponovat do jídel, v nichž chutná skvěle. Například ve formě brokolicových placek.

Fotovoltaická elektrárna

Fotovoltaika v ČR zažívá boom

V České republice se zdražujícími energiemi vznikla ohromná vlna zájmu o fotovoltaické elektrárny. V minulém roce jich vzniklo o 20 % víc než v roce 2020 a trend pokračuje.

Krmení pro ptáky

Čím krmit ptáky na zahradě v zimě?

I když je aktuálně spousta ptáků v teplých krajinách, stále zbývá dost těch, kteří zůstávají po celou zimu u nás. Tito ptáci snesou mráz i sníh – pokud však patříte k pečlivým zahrádkářům, víte, že je ptáky nutné dokrmovat, aby nestrádali. Víte, čím...

Rekonstrukce bytu a domu: kouzlení s příčkami (I.)

Součástí rekonstrukcí domů bývá i změna dispozic, která odráží nové požadavky rodin. Třeba když se narodí dítě, nebo naopak odroste. Může nastat potřeba udělat interiér bezbariérovým, nebo jen jednoduše zvýšit komfort bydlení. Změna dispozice však ne...

Barfování

Jak správně krmit domácí mazlíčky masem

Chcete se vyhnout zdravotním problémům u svého pejska? Přejděte na barfování! Poradíme vám, kdy a jak s barfem začít, aby to vašemu pejskovi neublížilo.

Horkovzdušný rotační kartáč BaByliss Paris AS540E nabízí šetrnější péči o vlasy i rychlejší úpravu účesu. Kromě jiného disponuje funkci studeného vzduchu nebo ionizací, cena 1990 Kč.

Kulmofén šetří čas i ruce

Šikovný pomocník zastane práci fénu a kulmy současně, a jelikož používáte jen jeden přístroj, ušetří také vaše ruce. Pokud se vám tahle možnost zamlouvá, poradíme, na co hledět při nákupu kulmofénu.

Restaurace Banu od Link-Arc + Kane A|UD

Nejlepší interiéry pro Instagram

Světových cen architektury je spousta. Jednou z nich je i INSIDE, která se zabývá interiéry. Má i jednu neoficiální kategorii, která se věnuje tomu, jak dobře můžou interiéry vypadat na sociálních sítích.

Nimbový olej

Objevte poklad zvaný nimbový olej

Jak se vypořádat se škůdci a chorobami, které napadají vaše pokojové rostliny? Vyzkoušejte indický zázrak nimbový olej! 

Co zvážit, když chcete spojit WC s koupelnou

V poslední době se výrazně změnily potřeby bydlení. Pokud doma také pracujete, víte, o čem je řeč. S tím často vyvstává otázka, zda se pustit do rekonstrukce příbytku, a mezi ně patří i renovace koupelny a WC. Spolu, nebo zvlášť?

Středočeské město Kladno si zaslouží nadhled.

Dva důvody, proč vyrazit do Kladna

Koho baví architektura, neměl by v Kladně opomenout návštěvu Muzea věžáků. A nejen rodiče s dětmi potěší zdejší zámek, ten slibuje celé spektrum zážitků.

Lake Cottage

Netradiční chatka v srdci přírody

Chata s falešnými střešními okny? Chata se zrcadly na fasádě? Ano, to všechno má Lake Cottage od studia Uufie.

zámková dlažba

Zámková dlažba svépomocí: pokládku zvládnete i vy sami!

Chcete, aby část vaší zahrady zdobila zámková dlažba? Chcete ušetřit, proto se pouštíte do celé akce sami? V tom případě se nezapomeňte podívat na náš stručný, ale jasný návod, jak na pokládku zámkové dlažby svépomocí.

Lívance jinak: s pohankou a řepou, slané či sladké

Nabízíme vám další tip na rychlou večeři, která uchvátí už jen barvou. Pohankové lívance s řepou si navíc můžete přizpůsobit své chuti, jednou je udělejte nasladko, podruhé slané.

V čem je výjimečný modřín opadavý

Až přijde jaro, zase se začne ukazovat v celé své kráse, kdy ho ozdobí jemné jehlice a také krásně zbarvené šištice. Ale to není vše, co dokáže modřín opadavý nabídnout, považuje se totiž za léčivý strom.

Dům se nachází v luxusní části Manhattonu

Pojďte se podívat do bytu Justina Timberlakea

Justin Timberlake a Jessica Biel prodali svůj luxusní byt v centru New Yorku. Podívejte se, jak to u nich doma vypadalo.