Zaštipování rajčat

Zaštipování rajčat: dělejte to jako profík a mějte super úrodu

Věděli jste, že jedním jednoduchým způsobem můžete získat plnější, větší a bohatší úrodu rajčat? Tento tajný trik nyní odhalíme i vám. Stačí jen zaštípnout svá rajčata ve správnou dobu a na správném místě a brzy se můžete těšit na zdravé plody o veli...

Vysněné bydlení, které původně bylo jen nouzové řešení

Vilu v Říčanech doplňuje mimo venkovního bazénu koupací jezírko s rybami. Voda a ryby jsou i uvnitř bílého interiéru, protože voda dodává energii a odnáší vše špatné, jak říká majitelka.

U mycí toalety odpadá nutnost použití toaletního papíru.

Nepoužívejte toaletní papír. Není nutný

Prozradíme vám, co je to mycí toaleta, co všechno vám může poskytnout a proč byste se pro ni měli rozhodnout. Budete překvapeni jednoduchostí instalace i pokročilými funkcemi.

Palácio Nacional de Pena, Sintra

Jeďte za Harrym Potterem do kouzelné Sintry

Nedaleko Lisabonu najdete jedno z nejzajímavějších turistických míst v Portugalsku, které uchvátí milovníky historie i překrásné přírody.

Bylinkové zahrady v Kuksu

Čeká vás víkend plný zahrad. Otevírají se ty nejkrásnější po celé republice

Také vás baví zahrady s příběhem? Tento víkend si jich užijete dosytosti. V rámci tradiční akce se totiž otevírá více než 250 různých zahrad napříč Českem. Tak kam to bude tentokrát?

Rychlovarná konvice Tefal Majestuo umožňuje nastavit teplotu podle konkrétní potřeby a druhu čaje.

Chytrá konvice pro náročné. Zvládne všechny druhy čaje i dětskou výživu

Moderní rychlovarná konvice by měla splňovat hned několik důležitých kritérií. Roli hraje design, snadná manipulace, bezpečnost a také nabídka různých variant ohřevu, které umožní přípravu více druhů nápojů.

Pečené ředkvičky

Už jste zkoušeli pečené ředkvičky? Jsou delikátní!

Drobné štiplavé ředkvičky chutnají skvěle jen tak samotné, připravit z nich ale můžete i spoustu skvělých jídel. Třeba křupavý salát, zdravou pomazánku nebo netradiční přílohu k masu.

Čerstvý vzduch je důležitý

Nedýchejte jedy. Čerstvý vzduch je důležitější než léky

Říká se, že kam nechodí slunce, chodí lékař. Možná by tohle přísloví mělo ale být upraveno i pro čerstvý vzduch. Bez slunce vydržíte dlouho. Bez čerstvého vzduchu nikoliv. A toho vzduchu potřebujeme opravdu hodně. Jen se podívejte.

Retro styl kuchyně

Buďte moderně retro. A třeba i v kuchyni

Retro je zpět! A je hravé, nenasytné a plné originálních nápadů, které promění interiér jako mávnutím kouzelného proutku ve veselý prostor plný života. Retro atmosféru můžete vnést do vaší kuchyně i vy. Stačí pár malých změn.

S pořízením zelené střechy i fotovoltaiky pomůžou dotační programy.

Pozoruhodně geniální kombinace: fotovoltaika a zelená střecha

Zelené střechy vypadají zajímavě, ale výrazně pomáhají i životnímu prostředí. Oblíbené jsou zejména v kombinaci s fotovoltaickými panely čerpajícími sluneční energii. Pak se z nich stávají tzv. biosolární střechy. Proč je vůbec vhodné tyto dva fenomé...

Čištění TV

Televizi nečistěte vysavačem! Můžete si ji neopravitelně rozbít

Stojíte před svou televizí, čisticí prostředek v ruce a připravujete se na bitvu s prachem a otisky prstů. Ale pozor! Tím, jak čistíte svůj zdroj zábavy, byste jej mohli nenávratně poškodit. Tak jak se tedy správně postarat o vaši televizi?

Hluchavka bílá

Hluchavka bílá je superbylina. Je to elixír mládí i lék na trávení

Hluchavku bílou mnozí nemají rádi, protože se velmi nápadně podobá kopřivě. Hluchavka ale vůbec nepálí. Je to příjemná bylinka s blahodárnými účinky na naše zdraví. V čem nám může pomoci?

Bazalka péče

Nejlepší bazalku vypěstujete, když nebudete dělat tyhle šílené chyby

Jste připraveni připojit se k elitnímu klubu pěstitelů bazalky? K těm, kteří dokážou tuto rostlinku dostat na úplně jiný level? Podívejme se na to, jakým chybám se vyhnout, abyste vypěstovali i vy tu nejlepší bazalku. Pak vám bude závidět i soused!

Pojďte na návštěvu nejkrásnější střešní zahrady naší republiky

Na vrcholu zájmu majitelů zelené terasy jsou samozřejmě jejich děti, ale celá rodina se raduje z bytu obklopeného přírodou. O to více, že realizace získala prvenství v soutěži střešních zahrad.

Odpadní voda proudící stoupačkou může odsát vodu ze sifonu.

Proč zapáchá umyvadlo a bublá sifon? Může za to odpad!

Pomalý odtok vody z umyvadla, bublání v potrubí, nepříjemný zápach vycházející ze sifonů nebo zpětný tok odpadu v sanitárních zařízeních - to vše jsou důsledky chybně instalované domovní kanalizace. Jak těmto chybám předejít?