Na pálení žáhy vám pomohou i bylinky

Zkroťte pálení žáhy přírodní cestou. Vyzkoušejte tyto bylinky!

Trápí vás často pálení žáhy? Tento zdravotní problém můžete vyřešit i bez pastilek nebo nápojů z lékárny. Vyzkoušejte bylinky, které vám pomohou podobně jako léčiva a jsou zcela přírodní!

Čerstvý vzduch je základ

Až nastane zima, větrejte chytře. Teplo vám zůstane doma

Zima je tu a s ní přichází nutnost větrat doma efektivně. Přečtěte si naše tipy, jak to udělat správně a s humorem!

Malý skalnatý ostrov Gaztelugatxe má magickou atmosféru a patří k nejkrásnějším místům Biskajského zálivu. Vidět jste ho mohli také v seriálu Hra o trůny.

Co spojuje ostrov s podivným jménem Gaztelugatxe a slavný seriál?

Malý skalnatý ostrov Gaztelugatxe má magickou atmosféru a patří k nejkrásnějším místům Biskajského zálivu. I proto si ho filmaři vybrali jako jednu z lokací pro populární seriál Hra o trůny.

Ze sekačky používané na konci sezóny je třeba vypustit palivo.

Po poslední seči trávy zazimujte sekačku. Tohle je správný postup

Další sezóna sekání trávy se chýlí ke konci, a proto je nyní čas na zazimování sekačky na trávu pro nadcházející chladné měsíce. Díky tomu ji bez problémů nastartujete, až se na jaře opět objeví tráva. Víme, že je lákavé sekačku prostě uložit a stara...

Univerzální rezervní komín, který by počítal s možností budoucího napojení spotřebiče.

Bez komína riskujete! Záložní komín je jistota!

Stavba rodinného domu je rok od roku nákladnější. Boom rezidenční výstavby již několik let žene nahoru ceny stavebních materiálů a prací a v poslední době i úrokové sazby hypotečních úvěrů. Není tedy divu, že nebohý domkař již ve fázi projektu přemýš...

Chcete udělat dojem? Podávejte polévku ve vydlabaných dýních.

Zpracujte dýni na dokonalou polévku s tymiánem a krutony

Zářivě oranžová dýně je symbolem podzimu, stejně jako hřejivá a lahodná polévka, která se z ní připravuje. Receptů jsou desítky, my vám dnes představíme variantu s voňavým tymiánem a křupavými krutony.

Čisticí stanice Electrolux PowerPro Mop kompatibilní s řadami tyčových vysavačů 500, 600, 700 a 800.

Tyhle nové vychytávky prostě doma mít musíte. Třeba za vás dokonale vytřou

Z nových spotřebičů, které se právě objevily na našem trhu, vám tentokrát představíme chytrou televizi a praktickou čisticí stanici, s níž bude vytírání podlahy hračka.

Eeve Willow X

Konec dřiny! Robotický zahradník sám poseká trávu, zničí plevel a sebere úrodu

Roboti na zahradě většinou pracují jako robotické sekačky na trávu. Zanedlouho to může být jinak. Robotický zahradník blízké budoucnosti dokáže kromě sekání trávníku také zničit plevel, sebrat úrodu ovoce nebo zamést na verandě.

Domov pro starší pár

Až budete staří, oceníte byt, který vám bude rozumět

Připravte se na zlatou éru života ve svém pohodlném bytě. Ať už máte dům, nebo byt, s našimi tipy a radami bude váš domov ready na stáří!

Poetické krajinky? Unikátní výstava ukazuje, že akvarely mají mnohem širší záběr

Akvarely byly nejvíce populární v 19. století a právě na tuto dobu odkazuje výjimečná výstava. Najdete ji ve funkcionalistické budově pražského Veletržního paláce.

Rekonstrukce interiéru, Ateliér Čtyřstěn

Čtyřstěn rekonstrukcí interiéru v Brně prosvětlil a vyčistil celý dům

Když si rodina se dvěma dětmi kupovala starší zděný dům, bylo zřejmé, že se interiéry nevyhnou ani stavebním zásahům. Hlavní úkol tady zněl: jak uklidnit prostor.

brambory sklizeň

Prověřené tipy na správnou sklizeň brambor a uskladnění. Budou chutnat déle!

Připravte si lopaty a rukavice! Nastává čas bramborové sklizně. A jak poznat ten správný moment a techniku? Držte se nás, odhalíme vám tajemství bramborového světa.

Sušené květiny promění vaši svíčku v umělecké dílo.

Vytvořte si vonné svíčky s proměnlivou vůní. Je to nejlepší domáci aromaterapie

Proměňte svůj domov v luxusní spa! Vyrobit si vlastní vonné svíčky je jednodušší, než si myslíte, a my vám krok za krokem ukážeme, jak na to. Nejenže budete mít jedinečné svíčky přesně podle vašeho gusta, ale ještě se při tom skvěle zabavíte!

Hladké fíkové kousky s jemnými tečkami růžového pepře nabízejí sladkou a pikantní harmonii na každé lžičce.

Tři recepty na nezvyklé marmelády. Experimentujte s chutí a nebude to nuda

Unavil vás klasický jahodový džem na snídaně? Co takhle něco nového, něco, co všechny překvapí svou neobvyklou kombinací chutí? Představujeme tři recepty na originální marmelády, které zkrátka musíte vyzkoušet!

Dejte si pozor na změnu barvy vašich očí. Jde o vaše zdraví

Oči jsou okna do naší duše, to dnes potvrzují i vědecké výzkumy. Ale stejně tak dokáže změna barvy očí signalizovat některý zdravotní problém. Kdy jste byli u očaře?