Tento zimní věnec vyrobíte skutečně za pár minut.

DIY. Tento vánoční věnec na dveře zvládnete hravě. Přestože máte obě ruce levé

Všichni už mají na vchodových dveřích vánoční věnec, jen vy pořád nic? S naším návodem to můžete dohnat doslova bleskovou rychlostí. Což platí i pro ty z vás, kdo si myslí, že mají obě ruce levé.

Sídlo Marka Wahlberga

Chcete bydlet jako na zámku? Připravte si 2 miliardy!

Herec Mark Wahlberg prodává svůj luxusní dům v Kalifornii za 80 milionů dolarů. Sídlo má 12 ložnic a 20 koupelen. Nemovitost nabízí krásné prosvětlené pokoje, rozlehlé sportovní zázemí, golfové hřiště, tenisový kurt, knihovnu, soukromé kino, domek pr...

Kladivo a jeho druhy

Kladiva a kladívka – vyznáte se, na co které použít?

Dělíte kladiva na větší a menší, se „zobáčkem“ a bez něj? Jistě vás nepřekvapí, že to nejsou jediné druhy těchto šikovných nástrojů. Která doma vlastně potřebujete?

Petržel

Petržel na okně je krásná, voní a pak i chutná v jídle

Čerstvé bylinky v kuchyni jsou skoro splněný sen každé kuchařky. Jak si vypěstovat vlastní petrželku?

čerpadlo

Jaký objem vody zvládne dopravit čerpadlo?

Plánujete instalaci vodního čerpadla nebo vodárny? Nevíte úplně, jak vybrat? A co takzvaná čerpací výška? Zvládne vámi vybraný typ vodu ze studny vysát? Podíváme se na zásadní rozdíly i výpočet.

Eclectic Homestead

Návštěva: Interiér s krbem a televizí v koupelně

Když se někdy řekne eklektický styl, tak to znamená, že je to spojení všech různých stylů. Architektka o tomhle bytě říká, že je v eklektickém stylu. My říkáme, že je to pořádná divočina.

Za sopkami nemusíte cestovat nikam daleko, najdete je dokonce i u nás

Sopky ještě nedávno činné, které se můžou kdykoli probudit k životu, nás fascinují. Ale když na jejich aktivní činnosti nebudete trvat, najdete je také v České republice. Vlastně za humny.

Aloe vera pleť

Zimní péče o pleť pomocí rostlin

Chcete mít krásnou pleť? Vyzkoušejte pár pokojovek nebo balkonovek, které vám ji zdokonalí. O kterých rostlinách je řeč?

Mlýnek na kávu

Jaký mlýnek na kávu je nejlepší? Ruční, nebo elektrický?

Patříte mezi ty, kteří si nedokáží představit den bez šálku lahodné kávy? A víte, že výslednou chuť může ovlivnit i to, jak máte namletá kávová zrna? V dnešním článku vám prozradíme, jestli je lepší zvolit ruční, nebo elektrický mlýnek na kávu.

Novinka: Vánoční strom v Bruselu s českými ozdobami

V rámci českého předsednictví EU se pořádá řada zajímavých akcí a jednou z nich je umístění vánočního stromu ve vstupní hale Evropského parlamentu v Bruselu. Nazdobený je ryze českými skleněnými ozdobami ve stylu secese. Prostě Vánoce, jak mají být.

Studené nohy

Jak zahřát studené nohy?

Za studenýma nohama je plno věcí. Špatná cirkulace a prokrvenost je typickou příčinou u lidí různého věku. Společným zdrojem těchto potíží bývá dlouhé sezení a s ním spjaté oslabené krevní cévy.

Zelenina

Jakou zeleninu jíst v zimě? Přece tu sezónní!

Zelenina v obchodech v zimním období nebývá příliš lákavá. Chuť některých druhů není tak výrazná, a navíc si za ně zaplatíte nějakou tu korunu navíc. Jaké zelenině tedy dejte přednost?    

Střecha do V

Správné provedení dvojité pultové střechy

Někdy přijde architekt s netradičním řešením. Ale nebude efekt upřednostněn před funkcí? Tím se zabývá náš čtenář, který má návrh na dům s dvojitou pultovou střechou se středovým úžlabím, tedy jakési V. O správném provedení mluví stavební inženýr Ric...

V Rožnově budou mít úžasnou knihovnu

Kdybyste si teď chtěli v Rožnově pod Radhoštěm půjčit knihu, musíte zajít jinam. Knihovna se aktuálně rozšiřuje o novou přístavbu, čímž se zdvojnásobí užitná plocha, která nabídne více radosti.

Mramor v interiéru

Famózní mramor v interiéru. Je luxusní, nadčasový a elegantní

Mramor je využíván po celá staletí – zejména jako designový prvek. A přesto stále nevyšel z módy. Je spousta způsobů, jak můžete tento elegantní materiál ve svém interiéru využít. Nevěříte? Přesvědčte se s námi!