Chromovaný povrch hezky sladí baterie s dalšími koupelnovými doplňky.

Famózní koupelny v chromu

V koupelně ho má většina z nás. Chromovaný povrch se používá u mnoha výrobků, vypadá dobře, něco vydrží, a když musíte dokoupit nový prvek, snadno ho sladíte s ostatními.

Jahůdky na talíři

Jahodníky v květu – co s nimi, aby se zvýšila úroda?

Jahody miluje snad každý z nás. Pokud zdobí i vaši zahrádku a zároveň chcete sklidit co nejlepší úrodu, nezapomeňte na ně v době jejich květu. Stačí pár jednoduchých pravidel a vaše zahrádka bude obsypaná červenými, šťavnatými jahůdkami raz dva.

Velký test kvality oken. Takové šmejdy jste ještě neviděli

Myslíte si, že koupit si okna je jednoduché? Že si zajdete třeba do hobbymarketu, okna si objednáte, koupíte a zabudujete? Ano, tak jednoduché to je. Jenže kvalita některých oken je přímo na žalobu.

Levandulový sirup

Osvěžte se – připravte si dokonalý levandulový sirup

Levandule je nejen krásná, ale i voňavá bylinka ze Středomoří, která může svým bohatým porostem zdobit i vaši zahradu. Pokud jí máte dostatek, byla by škoda ji nevyužít i jinak než jen na dívání. Dnes pro vás máme tip na vynikající levandulový sirup.

Solární panely

Hloupost českého zákona – měření po fázích u fotovoltaiky

Zákon, který komplikuje život malým firmám, ale velkým může pomoci ušetřit velkou část nákladů. O co jde?

Hrad Křivoklát

7 nejkrásnějších hradů a zámků, které musíte v létě navštívit

V České republice se nachází spousta krásných hradů a zámků, které střeží nejrůznější stezky a města. Které ale patří mezi ty nejkrásnější? Inspirujte se jimi níže a vyrazte s rodinou na výlet.

Letnění rostlin

Jak na letnění pokojovek

Máte terasu, balkon nebo zahradu? Pak některým vašim pokojovkám jistě prospěje, když je na léto umístíte ven. Které pokojové rostliny jsou na letnění vhodné a jaké podmínky jsou pro ně ty pravé? Poradíme vám.

Oliváč

Olivový olej na křečové žíly

Křečové žíly jsou poměrně častým onemocněním dospělých a zejména starších lidí. Tzv. varixy jsou na první pohled viditelné, mají totiž nápadnou modrou nebo tmavě fialovou barvu. Nejčastěji se objevují na nohách, které nesou váhu celého těla. Onemocně...

brambory ve slupce

Jak jednoduše oloupat vařené brambory

Brambory ve slupce patří k Česku. Třeba takový bramborový salát na Vánoce nebo knedlíky. Brambory vařené ve slupce si udrží větší počet minerálů a vitaminů než brambory vařené oloupané. Loupání vařených brambor je však docela otrava. Co kdybychom vám...

Hortenzie květ

Proč nekvetou hortenzie

Snadno rostoucí keře, které jsou nenáročné na údržbu, zdobené velkým květem připomínajícím kouli. To jsou oblíbené hortenzie – modré, růžové, fialové. Co ale dělat, když nekvetou? Udělali jste nějakou chybu? A dá se to ještě zachránit?

Svatební výzdoba

Jak vybrat a sladit svatební dekorace

Kromě toho, že je na svatbě nejkrásnější to, že zamilovaná dvojice stvrdí svou lásku svatebním slibem, záleží i na tom, v jakém prostředí ke stvrzení dojde. Vybrat správný design a svatební dekorace není snadné. Tyto tipy vám však pomohou uspořádat s...

Peníze

Vyšší životní minimum? O jeho výši rozhodne vláda

K poslednímu zvýšení životního minima došlo 1. dubna – a to o deset procent. V tuto chvíli je jeho výše 4 250 Kč. Kvůli vysoké inflaci se však pravděpodobně znovu zvýší. O kolik? O tom rozhodne vláda.

Víte, že jahody jsou lék? Pomůžou vašemu mozku

Nejoblíbenější letní ovoce teď dostanete všude, na trzích, v supermarketech nebo si je natrháte při samosběru. Kdy se vyplatí jahody konzumovat doslova po hrstech?

Hugh Jackman prodává svůj newyorský triplex za miliardu korun

Hugh Jackman prodává svůj newyorský triplex za miliardu korun

Herec Hugh Jackman prodává svůj byt ve West Village v New Yorku skoro za miliardu korun. Byt s obytnou plochou 1022 metrů čtverečních zabírá 3 patra, kde se nachází 5 ložnic a 5 koupelen. 

Domácí zmrzka trochu jinak: jahodová granita kombinovaná s mangem

Granita je příjemně osvěžující a dá se snadno připravit i doma, přestože nemáte zmrzlinovač. Samotná příprava nestojí moc času, jen počítejte s delší dobou tuhnutí v mrazáku.