Rihanna prodala své sídlo v Los Angeles za 160 milionů

Známá zpěvačka prodala svůj luxusní dům

Zpěvačka Rihanna prodala své sídlo v Los Angeles za více než 160 milionů. Dům leží na téměř půlakrovém pozemku s rozlohou 663 metrů čtverečních a má 6 ložnic, 8 kompletních koupelen a 2 poloviční koupelny. 

Oteklé nohy

Oteklé nohy? Koupejte si je v těchto bylinkách

Trápí vás oteklé nohy? V dnešní době, kdy většinu dne prosedíme, to není nic neobvyklého. Může to být ale pěkně nepříjemné. Dejte si ozdravnou koupel v bylinkách a zbavte se oteklých noh.

Blue kuri

Víte, že dýně Hokkaido nemusí být jen oranžová?

Dýně Hokkaido poslední roky získává na popularitě. Polévky, zapečené těstoviny, koláče? Ano, to všechno se z ní dá vytvořit. Věděli jste ale, že ne vždy musí být dýně Hokkaido jen oranžová? Na trhu najdete i zelenou a modrou. V čem jsou jiné?

Domácí zavináče, po nichž se budete olizovat

Přejedli jste se letních koláčů s ovocem ze zahrádky a chcete si spravit chuť? Zkuste domácí zavináče. Příprava je neskutečně jednoduchá, ale na stoprocentní výsledek si je třeba několik dnů počkat.

Vrátíte jasany ztepilé do zahrad?

Majestátní jasan ztepilý patří k našim nejvyšším listnatým stromům. A když máte na zahradě méně místa, můžete se rozhodnout pro trpasličí kultivar. Proč? Jasany do našich zahrad přirozeně patří.

No řekněte sami - není tohle nádhera?

Inspirace: návštěva interiéru ve španělském stylu

Vytvořit si interiér podle svého stylu je možné kdekoliv. V Řecku můžou mít lidé byt ve stylu skandinávského hygge, ve Švédku zase typický helénský domek. My se vydáme do Kalifornie, ale tenhle interiér je typicky španělský.

Koberec

Jak vyčistit koberec

Znáte to – pořídíte si krásný nový koberec a chcete ho udržovat v čistotě. Stačí ale málo a už jsou na něm skvrny – vylitý džus, mastnota z jídla, hlína z bot a mnoho dalšího. Jak rychle zakročit a koberec bezchybně vyčistit?

Celer bulva

Kdy je celer dostatečně zralý na sklizeň?

Celer – oblíbená zelenina každé kuchařky. Má výraznou vůni a chuť, která se hodí do každé omáčky, polévky a dalších českých jídel. Většinou jich pěstujeme jen trochu, ale o to více péče jim dáváme. Jak poznáte, že je ten správný čas je sklidit?

Kuchyně

Kuchyně s úchytkami, nebo bez?

Renovujete kuchyni a tápete v tom, jestli zvolit kuchyni s úchytkami, nebo bezúchytkové řešení? Rozhodně to dobře promyslete, protože do některých kuchyní se bezúchytkové řešení nehodí. Sepsali jsme pro vás výhody i nevýhody jednotlivých možností, kt...

Už za pár dnů: Pražský re-use market zaměřený na nábytek a radosti do interiéru

Oslovuje vás myšlenka nového využití staršího nábytku a interiérových předmětů, protože vyhazovat starší věci, které ještě můžou někomu posloužit, je prostě fajn? Pak přijďte 1. až 3. září do pražského re-use centra Z pokoje do pokoje.

Velký přehled: Kde si užijete v září vinobraní

Vinná réva dozrává, přichází čas na trhání hroznů, a to je důvod, proč se na mnoha místech naší země pořádají slavnosti vína. Kde všude si můžete užít zábavu, připomenout tradice, ochutnat burčák a dobré víno? 

mrkev

Jak poznat správný čas na sklízení mrkve

Kdo by neměl rád mrkev, když se dá využít na tisíce způsobů? Tato kořenová zelenina je skutečně jednou z nejoblíbenějších u nás, a i proto ji zcela běžně u nás zahrádkáři pěstují. Jak ale poznat, že je správný čas mrkev vytáhnout ze země?

Replika křesel od Viliama Chleba pro Novou scénu ND

Návrat ikonického křesla, které poznalo Novou scénu Národního divadla

Na zařízení Nové scény Národního divadla nebylo v roce 1983 dostatek času – i proto se Karel Prager rozhodl dát přednost již hotovému nábytku před tím, který by se vyráběl na míru. Tehdy ho zaujalo křeslo T2407 z rukou slovenského designéra Viliama C...

Může parní lázeň léčit?

Komu nesvědčí příliš vyhřátá sauna, může relaxovat v parní kabině. Příjemně se prohřejete, odpočinete si, zbavíte se stresu a ještě uděláte něco dobrého nejen pro své dýchací cesty i pokožku. Jak parní lázeň probíhá a kdo ji může absolvovat?

IPTV vs. Satelit

Satelit, nebo internetovou televizi?

Je satelitní televize překonaná, nebo naopak je stále lepší verzí, protože nezávisí na internetu, který jak víme, velmi často nefunguje? Tuhle otázku řeší i naši čtenáři.