Anna Kurnikovová a její bydlení

bydlení celebrit, Anna Kurnikovová, návštěva
bydlení celebrit, Anna Kurnikovová, návštěva

Anna Kurnikovová se rozhodla prodat své bydlení na Floridě. Co je důvodem, se můžeme jen dohadovat, ale budoucímu majiteli dům poskytne maximální pohodlí.

Pokud lze o některém národu říci, že má extrémní povahu, tak jsou to Rusové. Umí žít s několika kopějkami v nejdrsnějších podmínkách, které by nejednoho obyvatele Evropy nebo Američana srazily na kolena. Když se však dostanou k penězům, dokážou je užívat způsobem, který by jim mohl závidět mnohý arabský šejk.

Výjimkou není ani slavná tenistka ruského původu blonďatá kráska Anna Kurnikovová. Když v pěti letech začínala s tenisem, museli její rodiče prodat televizor, aby jí mohli koupit raketu. Dnes její příjmy dosahují astronomických částek, které zdaleka neplynou jenom z tenisu. Krásná tvář a vytrénovaná postava, které od dětství dokázaly lákat sponzory, se staly později terčem zájmu reklamních agentur zastupujících nejslavnější firmy. Díky svému sex appealu a manažerskému nadání si jenom v roce 1999 přišla na 11 milionů dolarů z reklamy. Co by ruská sexbomba se stala tváří Adidasu, Omegy i Lycosu a časopis People ji v roce 1998 dokonce zařadil mezi 50 nejkrásnějších žen světa.

Zatímco její největší tenisová sláva spadá do druhé poloviny devadesátých let a od roku 2002 se pomalu sklání za zenit, těší se osobní život Anny Kurnikovové značnému zájmu nejenom tenisových fanoušků.

Dříve bylo její jméno nejčastěji spojováno s ruskými hokejisty Fjodorovem a Burem, v současnosti bývá nejčastěji vídána se španělským zpěvákem Enrique Iglesiasem, který měří 187 cm a je o šest let starší než Anna. Na rozdíl od předchozích známostí trvá jejich vztah již 10 let a šušká se, že spolu čekají miminko.

Zda se kvůli němu hodlá vzdát luxusního domu v Miami Beach na Floridě, se můžeme jen dohadovat. Údajně ho chce prodat za 9,4 milionu dolarů, což při bližším seznámení není zas tak moc.

Jedná se o klasickou stavbu koloniálního stylu s výraznými antickými prvky, obklopenou spoustou zeleně. Typickými znaky jsou velká oblouková okna a prostorné interiéry, kde převládají přírodní materiály, zejména dřevo a kámen. Vybavení je strohé s minimem účelného nábytku. Objekt ležící na mořském pobřeží má sedm ložnic a pro jeho majitele i hosty je zde připraven trvale vyhřívaný bazén, sauna a přístaviště pro čluny.

Mnohým může připadat jako sídlo místodržícího z druhé poloviny 19. století, který spravuje výnosný ostrov nebo celý kontinent. Jedinou „vadou na kráse“, alespoň z pohledu Anny Kurnikovové, je skutečnost, že nemá žádný tenisový kurt. A ruku na srdce! Není snad tohle ten pravý důvod, proč ho chce třicetiletá Anna opustit?

Komentáře

Načítám komentáře...