La Toya Jackson a její honosný dům

La Toya

Autor: www.isifa.com

Zdroj: www.isifa.cz

Někdy se stane, že celebrita chce odhalit svůj domov, místo svých každodenních radostí či strastí, ale ukáže jen svou tvář, přes niž se můžeme pouze dívat jakoby klíčovou dírkou. Takový je i případ La Toyi Jackson, kdysi krásné i hudebně úspěšné sestry krále popu - Michaela Jacksona.

La Toya se narodila jako páté z devíti dětí Josephu a Katherině Jacksonovým v roce 1956. Se svými sourozenci vytvořila ve své době velmi populární vokální popovou skupinu Jackson 5. Dále působila jako skladatelka, herečka a tanečnice. Vystupovala jako nejlépe placená hvězda také v pařížském Moulin Rouge. Proslula řadou skandálů, mimo jiné i sérií nahých fotek pro Playboy, dramatickým manželským soužitím s Jackem Gordonem, který ji zneužíval a prodával jako luxusní prostitutku, a také hlavně svou chorobnou touhou se co nejvíce podobat svému slavnému bratrovi. Neváhala kvůli tomu podstoupit řadu plastických operací, které z kdysi krásné dívky vytvořily věčně usměvavé monstrum s nehybnými obličejovými svaly. O smrti svého bratra dokonce napsala knihu a u soudu svědčila proti jeho lékaři.

La Toya Jackson bydlí v honosném domě v Los Angeles v Beverly Hills, nedaleko dětí svého zesnulého bratra Michaela Jacksona. Jak dům vypadá zvenku, nevíme, herečka se nechala vyfotografovat pouze v jeho interiéru. I tak zde není podstatný styl jeho zařízení, ale především ona sama a její slavný bratr. Najdeme tu moderní ničím nápadnou prostornou kuchyň ze středně hnědého dřeva s pracovními deskami z leštěného kamene, která nám její majitelku představuje jako vášnivou kuchařku italských specialit. Na ni navazuje jídelna celá v bílém provedení s vysokými svícny a zrcadlem v barokně zdobeném rámu. Vůbec celý dům je zařízen nábytkem připomínajícím barokní repliky. Vše je honosné, zdobené zlatem či stříbrem. Objevuje se tu buď dřevěná, či mramorová podlaha a stejně jsou budované i nápadné krby. Na stěnách, stolcích i krbové římse najdeme rodinné fotografie, zlatá CD Michaela Jacksona a u paty jednoho schodiště i jeho zlatou sochu. Vše je vytvořené jakoby na efekt a působí spíše dojmem muzea než intimního domova.

La Toya

Jak se bydlení La Toyi Jackson líbí vám?

Komentáře

Načítám komentáře...