Chyby v interiéru: jak na městský byt

Chyby v interiéru - úvodní

Autor: Thinkstockphotos.com

Originálně řešený interiér městského bytu s velkými prosklenými plochami opakuje sklo i na vnitřních příčkách a nábytku. Bílá lesklá dlažba jeho efekt násobí a dodává interiéru svěží, moderní výraz. Skleněný stůl pro dva navazující přímo na kuchyňskou desku je zajímavým interiérovým prvkem, jehož pozici a význam by zvýraznil závěsný lustr.

1. Krása skla

Chyby v interiéru 1
Lustr z čirého skla do interiéru těžícího z jeho krásy dokonale zapadne. Ženský nádech získá jídelna s hravým lustrem Milano od firmy Azzardo (cena 8 290 Kč), který okouzlí svým křehkým půvabem, zatímco zdvojená stínidla zabraňují oslnění. Střídmější lustr Cosmo Clear tvarově naváže na kruhové stojací hodiny a zrcadlo, potěší i nadstandardním světelným výkonem: 3 x 60 W (cena 6 200 Kč).

JAK SE V INTERIÉRU VYVAROVAT DALŠÍCH CHYB, SE DOČTETE ZDE:

2. Barevný akcent

Chyby v interiéru 5
Renoir 40 průměr 40 cm, na 3 x 60 W, od Rendla za 5 600 Kč
Komu se zdá skla v tomto interiéru už dost, může jídelnu zateplit svítidlem, které sehraje roli barevného akcentu. Lustr Renoir 40 od firmy Rendl Light Studio je nepřehlédnutelný díky textilnímu širmu červené barvy, která se opticky propojí s akcenty v relaxační části pokoje (cena 5 600 Kč). Lustr Bella II od Azzardo zaujme elegancí hnědého širmu, násobenou zlatavým třpytem jemně vroubkovaného povrchu (cena 2 580 Kč).

3. Technický vzhled

Chyby v interiéru 3
Azzardo Technique 1 44 x 44 cm za 10 770 Kč
Technická svítidla jasných geometrických tvarů s inovativními světelnými zdroji dodají interiéru atmosféru pánského bytu. Svítidlo Technique 1 od Azzardo zaujme integrovanou zářivkou a možností měnit náklon svítící desky (cena 10 770 Kč). Za jemnější výraz vděčí svítidlo Klor z Ikea kruhové skleněné desce s integrovanými LED svítidly. Při spotřebě 7 W svítí jako 40W žárovka (cena 1990 Kč).

Komentáře

Načítám komentáře...