Je libo pořádný kus dřeva do jídelny?

Sob Nábytek

Autor: Oficiální zdroj

Dřevěný nábytek z masivu je to nejlepší, čím můžete své zázemí pro stolování vybavit. Přírodní dřevo dodá interiéru nezaměnitelný vzhled a vnese do něj pocit bezpečí, což je při jídle to nejdůležitější. Nechte se inspirovat našimi tipy a zmasivněte svou jídelnu podle vašeho gusta!

Což takhle dát si akát?

Což takhle dát si do jídelny masivní nábytek z akátu? Bytelný, jednoduchý a okouzlující zároveň. Stůl, židle a lavice vytvoří nábytkovou rodinku, v jejíž společnosti vám bude vždy příjemně. Skvělá volba pro rustikální i moderní interiér. Vybrat si můžete ze světlého a tmavého odstínu.

Palisandrové stolování

Sob Nábytek
Nábytek z palisandru
Anebo byste raději stolovali na palisandrovém dřevě? Nadčasový vzhled palisandrového setu obzvláště sluší minimalisticky laděným prostorům. Finální dojem doladíte pomocí sedacích polštářků, jejichž barvy můžete obměňovat dle nálady.

Mango ve vaší jídelně

Sob Nábytek
Masivní příborník Mango
Je libo více exotiky? Mango je vám k službám! Stačí jeden dva kousky z tohoto exotického dřeva a váš oblíbený prostor dostane nový rozměr. Nábytek samozřejmě sluší také obývacím pokojům a ložnicím.

Dopřejte si unikát

Sob Nábytek
Série Fridge
Pro milovníky neotřelých řešení máme speciální tip. Barevný starožitný nábytek vyrobený z masivu recyklovaného dřeva. Každý kousek ze série Fridge je totiž naprostý unikát. Kombinujte dle libosti a vytvořte si gurmánské zázemí, jaké nikdo nemá!

Borovice na bílo

Sob Nábytek
Série Boston
A na závěr ještě něco pro příznivce bílého nábytku. Stoly, židle, lavice, příborníky, komody, vitríny, police pyšnící se prvotřídním zpracováním a elegantním vzhledem, to je série Boston. Sestavte si jídelnu z borovice na bílo podle nejnovějších trendů!

Hledáte více masivní inspirace nejen pro vaši jídelnu, ale pro celé vaše bydlení? Najdete ji na stránkách https://www.sobnabytek.cz/. Nezávisle na tom, který ze stylů zvolíte, poctivý dřevěný masiv je vždy ta správná volba. To věděli už naši předkové.

Komentáře

Načítám komentáře...