Inspirace barvami: 80x černá a bílá

Inspirace barvou - bílá a černá

Autor: Oficiální zdroj

Náš seriál nápadů a inspirace pro interiéry pokračuje. Tentokrát jsou na řadě dvě barvy – černá a bílá. Nemusí být nutně spolu. Někdo má rád nebesky čistě bílou, jiný zádumčivost a tvrdost černé. Jiní to rádi zkombinují.

Příznivců a odpůrců těchto barev je mnoho. Někomu se nelíbí, že bílá je nepraktická, že se všechno rychle špiní, že je studená... Opačný pól ji vyzývá jako jediný útěk od přeplácaných interiérů, milují ji pro čistotu, eleganci a efektnost.

A černá? Ta je na tom podobně, jen tu asi dost převažují lidé, kteří ji v interiéru nemusí. Ale to je škoda. Černá dokáže třeba právě v kombinaci s bílou nebo se světlým dřevem nádherné efekty.

Tak se pojďte podívat na to, jak černá a bílá v interiéru vypadají, jak se dají použít a jak to vypadá, když s nimi pracují třeba profesionální designéři. Ve velké fotogalerii s 60 fotkami uvidíte obývací pokoje, koupelny, kuchyně i ložnice.

Jen připomínáme, že už jste u nás měli možnost vidět v seriálu světlé dřevo a tmavé dřevo. Pokračovat budeme stylem Provence a vůbec Středomořím a na závěr si dáme veselé syté pastelové barvy.

Tady jste mohli prohlížet interiéry ve světlém dřevu

A tady byly nádherné interiéry s tmavým dřevem

Tmavé barvy

Inspirace barvami: Tmavé dřevo

Milujete dřevo v interiéru ve všech podobách? Tak se nechte inspirovat dalším dílem našeho seriálu. Tentokrát se podíváme na dřevo ...

A kdo si myslí, že černá a bílá by se mu v jeho bytě či domě líbily, ten má možnost pořídit si spousty věcí. Namátkově vybíráme několik zajímavých nabídek od českých firem, kde nějaké věci (od dveří až po porcelán) prodávají.

Komentáře

Načítám komentáře...