Na Vánoce má být rodina pohromadě – máte kam uložit návštěvy?

Vánoce

Autor: Marimex

Vánoce jsou svátky, které spojují rodiny i přátele. Tradice vánočního setkání celé rodiny u štědrovečerní večeře přivádí ke společnému stolu i ty členy rodiny, kteří k vám cestují zdaleka. Abyste si návštěvu užili a členům rodiny umožnili strávit v rodinném kruhu více dnů, než jen Štědrý večer, je třeba najít pro ně místo na spaní.

Nemusí to být problém, pokud si pořídíte kvalitní nafukovací postele. Ty poskytnou vašim návštěvám pro krátkodobé přespání dostatečné pohodlí.

V současnosti existuje nabídka mnoha modelů nafukovacích lůžek různých rozměrů, která jsou pohodlná a stabilní, takže poskytují prostor pro relaxační spánek. Nafukovací postele se nabízejí v různých rozměrech, takže si lehce vyberete podle svých prostorových možností lůžko pro jednoho či pro dva. Pokud potřebujete uložit děti, můžete si pořídit i dětské nafukovací postýlky menších rozměrů.

To, co mají nafukovací lůžka společné, je vysoká stabilita a nosnost, pohodlnost, skladnost ve složeném stavu a snadná manipulace. Integrovaná elektrická vzduchová pumpa umožňuje nafukovací postel připravit k použití během několika minut. Stačí pumpu zapojit do běžné elektrické sítě 230 V a za chvilku máte pro návštěvu připravené pohodlné lůžko. I levnější modely, vybavené integrovanou nožní pumpou, se k použití dají pohodlně připravit za pár minut. Přepravu a uskladnění usnadňuje přenosná taška, do které po vyfouknutí postel znovu složíte.

Nafukovací lůžka se vyrábí z vinylu s textilním nebo „semišovým“ povločkovaným povrchem, který je příjemný na dotek a neklouže. Lůžka jsou voděodolná, takže je můžete použít i pro letní kempování.

Pokud už máte na ubytování návštěv připraveno spaní, zbývá pouze vyzdobit interiér a exteriér domu vánočními světelnými dekoracemi a váš domov je na Vánoce kompletně připraven.

Komentáře

Načítám komentáře...