Pro efektivní úklid

Vytírání

Autor: Vileda

I pevné podlahy vyžadují důkladnou péči, aby se na nich neusazovaly bakterie, prach a zaschlé nečistoty. Při pravidelném opakování navíc vytírání nezabere tolik času. Vrhněte se na podlahy s inovovaným mopem Ultramax, odborníkem na efektivní úklid. Nejen že práci ještě více urychlí, při jeho použití se také vyhnete nehygienickému máčení rukou ve špinavé vodě.

Vytírání
Kýbl s unikátním ždímacím systémem pro použití s Ultramax mopem

Autor: Vileda

Vytírání
NOVINKA! 2 druhy vláken - lépe odstraní nečistoty

Autor: Vileda

Mop Vileda Ultramax prošel mnoha vylepšeními. Nejviditelnější změnou je zdokonalený ždímací koš, díky kterému je vsunutí mopu do ždímače ještě jednodušší. Vaše ruce to ocení asi nejvíce, protože se k špinavé vodě nebudou muset ani přiblížit, takže zůstanou suché a čisté. Koš je navíc zdokonalen o novou technologii ždímání power press. Nový unikátní systém lamel snižuje námahu až o 30 % a umožňuje vyždímat mop maximálně efektivně. Ultramax je proto vhodný na všechny typy tvrdých povrchů, použít ho můžete například i na citlivé parkety.

Vytírání
Ultramax mop a kýbl se ždímacím košem umožní efektivní úklid bez namáčení rukou

Autor: Vileda

Vytírání
Vylepšený ždímací koš - jednodušší vsunutí mopu do ždímače

Autor: Vileda

Zásadního vylepšení se dočkala i samotná hlavice mopu, která je nově tvořena ze dvou druhů vláken. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní část zase účinně odstraňuje i zaschlé nečistoty. Textilní hlavice díky tomu lehce absorbuje vodu a zanechává po sobě suchý a ošetřený povrch. Lze ji jednoduše vyprat v pračce a opakovaně použít. Výhodou tohoto mopu je také přizpůsobitelná délka teleskopické tyče pro ideální držení. Bez ohýbání, trápení s nasáklým hadrem, bolestí zad a zmáčených rukou se použitím inovovaného mopu Vileda Ultramax dočkáte okamžitého výsledku.

Více informací na www.vileda.cz

Vytírání
Teleskopická tyč umožní snadné nastavení výšky dle potřeby

Autor: Vileda

Komentáře

Načítám komentáře...