I protipožární vchodové dveře mohou být ozdobou vašeho interiéru

Dveře

Autor: HT dveře

Máte strach pořídit si protipožární vchodové dveře, protože je znáte jako nevzhledné plechové monstrum, které byste si nedali ani do garáže? Skutečnost je jiná. Objevte dekory, které rozzáří vaši domácnost.

Bezpečí na prvním místě

Dveře

Autor: HT dveře

Při nákupu protipožárních dveří je hlavní ochrana. Dveře musí po určitou dobu odolat nejen plamenům, ale i kouři. Díky tomu vám poskytnou dostatečný čas k opuštění bytu. Když už uvažujete nad pořízením dveří, vezměte v potaz i další ochranné prvky, které vám usnadní život. Ideální je pořídit si bezpečnostní protipožární dveře. Ty nabízí ochranu proti zlodějům, protipožární ochranu, protihlukovou odolnost a také skvělé tepelně-izolační vlastnosti.Vyberte si dveře, na které se budete při návratu z práce těšit

Dveře

Autor: HT dveře

Povrch vchodových protipožárních dveří je vyroben z PVC fólie. Díky tomu se snadno udržují a odolají působení počasí i času. I po několika letech budou vypadat skvěle. Vybírat můžete ze široké nabídky dekorů, které najdou uplatnění v bytech i rodinných domcích. Hravě je totiž zkombinujete s fasádou nebo interiérem.

Jakou vybrat barvu?

Obecně platí, že světlé protipožární dveře se hodí do bytů, které potřebujete opticky zvětšit a prosvětlit. Bílá barva ladí v podstatě ke všemu a velmi často se používá v panelových domech. Tmavé dveře dodají vaší chodbě styl a šmrnc. Pokud máte tmavou podlahu, určitě stojí za to ladit k ní i dveře. Ideální volbou jsou odstíny dřeva jako mahagon, ořech nebo venge.

Milujete design? Vyzkoušejte nerezové pásky INOX

Pokud se nespokojíte s běžným vzhledem, ale chcete něco extra, vyzkoušejte dveře ozvláštnit nerezovými pásky. Najdete je v nabídce firmy HT dveře. Nerezová ocel podtrhne vzhled vašich dveří a vydrží desítky let. Sami si můžete zvolit, jestli jimi ozdobíte jednu, nebo obě strany. A pokud si nevíte rady, obraťte se na firmu HT dveře. Zkušení odborníci vám pomohou s výběrem a postarají se o kompletní montáž.

Dveře

Autor: HT dveře

Komentáře

Načítám komentáře...