Při rekonstrukci nezapomeňte na bezpečnostní dveře - vydrží vám celou generaci

Dveře Sherlock

Autor: Sherlock

Když plánujete výstavbu rodinného domu, nebo jeho rekonstrukci, určitě zvažujete i výběr nových vchodových dveří. Jsou vstupní branou do vaší domácnosti, ale zejména - budou vás především chránit. Proto je třeba, aby byly bezpečnostní a opravdu kvalitní.

Povrchová úprava bezpečnostních dveří musí být voděodolná a schopná odolávat velkým teplotním změnám - včetně tuhých mrazů a letních veder. Kromě toho slouží i jako zábrana vůči pokusům o násilné překonání či vůči pronikání hluku a prachu dovnitř. Navíc musí zvládnout i každodenní rodinný provoz. Věděli jste, že průměrná čtyřčlenná rodina otevře a zavře vchodové dveře během 25 let až 200 000krát?

Dveře Sherlock

Autor: Sherlock

Atypické rozměry? Žádný problém

Aby byly dveře opravdu bezpečnostní, je třeba je zkombinovat s kvalitní protipožární a bezpečnostní zárubní. Zárubeň SHERLOCK© není nutné při montáži zasekávat do podlahy. Po přesném nastavení se dvojitým režimem ukotví a zabetonuje. Jisticí body mají zpevněný otvor, čímž jsou odolné proti roztažení, vypáčení či roztržení. Zárubeň je zhotovena na míru i v atypických rozměrech a problémem nejsou ani nerovnosti stěny. V případě, že se rozhodnete během životnosti dveří vylepšit domácnost, máte možnost zkrátit jejich délku o 3 cm. Jelikož jsou zárubně univerzální, bezproblémová je také výměna dveří SHERLOCK© za jiné, například z vyšší bezpečnostní třídy. Samozřejmostí je výběr barvy podle vlastní preference. Zvolit si můžete i rozdílné povrchy z každé strany dveří tak, aby vnitřek ladil s interiérem a vnější strana s exteriérem domu.

Více informací naleznete na www.sherlock.cz.

Dveře

Autor: Sherlock

Komentáře

Načítám komentáře...