Jarní romance … snění jako na rozkvetlé louce

prostírání

Autor: SCANquilt

Rozkvetlý domov plný jemných látek s květinami v pastelových barvách přivítá každá romantická duše. Příjemné motivy spolu s něžnými doplňky vytvoří malý ráj pro celodenní snění i lenošení. Rajská oáza je místem pro dokonalý odpočinek.

prostírání

Autor: SCANquilt

Originální povlečení SATÉN DESIGN TULIPS v sobě spojuje luxusní jemnou saténovou tkaninu se zajímavými trendovými vzory. Vysoce kvalitní satén vyrobený z nejjemnějších přízí dlouhovlákné česané bavlny poskytuje komfort jemné tkaniny, nižší mačkavosti a snadné údržby pro moderní domácnosti. Při sušení v závěsu nevyžaduje žehlení. Vyměňte hřejivé přikrývky za celoroční, spánek bude příjemnější.

prostírání

Autor: SCANquiltProšívané nealergenní přikrývky SCANquilt jsou více než dvacet let vyráběny s nejvyšší péčí a získaly si oblibu pro příjemný omak, trvanlivost a vysokou kvalitu používaných materiálů i zpracování. Při vrstvení jemných pavučin z kvalitních polyesterových prostorově tvarovaných vláken se nepoužívají žádné chemikálie, proto si naše přikrývky zachovávají měkkost, splývavost a objemovou stálost po dlouhou dobu.

Velikonoční stolování

Zpestřete si vaši kuchyň a stůl a vybírejte z mnoha barev bavlněného prostírání v jednobarevném i vícebarevném provedení a v různých rozměrech.

Více na www.scanquilt.cz

Komentáře

Načítám komentáře...