Nové rigidní vinylové dílce Gerflor skvěle kombinují funkčnost a design

Podlaha

Autor: Gerflor

Novinkou na českém trhu jsou rigidní vinylové dílce od firmy Gerflor. Lákají na tvarovou stabilitu, odolnost a realistické provedení.

Nová kolekce vychází z designu a dekorů stávajících LVT značky Creation, což přináší konečnému uživateli komfort kombinace různých způsobů pokládky v jednom dekorovém provedení. Samozřejmostí jsou různé struktury povrchů spolu s přiznanou sraženou hranou dílců. Rigidní dílce Gerflor jsou k dispozici ve dvou variantách:

Podlaha

Autor: Gerflor

Podlaha

Autor: Gerflor

RIGID 30 LOCK s celkovou tloušťkou 4 mm a nášlapnou vrstvou 0,3 mm je optimální volbou pro bytové využití. Podlaha disponuje užitnou třídou 23/31. Tato kolekce je navržena tak, aby vyhověla všem standardům pro běžné využití v domácnostech. Výborně se hodí i do prostor se zvýšenou vlhkostí nebo na podlahové vytápění. Údržba podlahy je velmi jednoduchá díky kvalitní nášlapné vrstvě s PUR+ povrchovou úpravou. Aby byl výsledný dojem z podlahy co nejrealističtější, jsou dekory doplněny jemnou povrchovou strukturou s přiznanými spárami. Matný povrch rigidních dílců se pak postará o přirozený vzhled, který zútulní váš domov. Pro zvýšení akustického komfortu je vhodné použít akustickou podložku.

Podlaha

Autor: Gerflor

RIGID 55 LOCK ACOUSTIC s celkovou tloušťkou 6 mm, z toho 5 mm je samotná podlahová krytina + 1 mm integrovaná akustická podložka, dosahující až 18db zvukovou izolaci. Nášlapná vrstva je 0,55 mm. Tuto krytinu lze tedy použít nejen v bytových, ale i v komerčních prostorách. Užitná třída podlah je 33/42.

Více informací o nových vinylových dílcích Rigid a celém sortimentu vinylových podlah Gerflor najdete na www.gerflor.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...