Zamkněte své dveře bezpečně

Zámek

Autor: Klíčové centrum

Při vloupání se zloději obvykle pokoušejí nejdříve překonat zamykací vložku ve dveřích. Jak dobře je pak váš domov zajištěn před zloději, záleží na odolnosti samotných dveří a kvalitě namontovaného příslušenství. Základem bezpečných dveří je kvalitní bezpečnostní vložka. Jak ale takovou vložku poznat?

Do vstupních dveří patří vždy bezpečnostní vložka, tedy vložka s certifikací alespoň pro 3., případně 4. bezpečnostní třídu. V případě domu patří bezpečnostní vložky nejen na hlavní vstup, ale i na zadní a boční vchody. Právě u nich bývá bezpečnost často podceňována a zloději se tudy dostávají do domu častěji. 3. bezpečnostní třída představuje současný minimální standard, 4. bezpečnostní třída značí ještě vyšší odolnost proti napadení a dobře vás ochrání i před zkušenými zloději.

Zámek

Autor: Klíčové centrum

Certifikaci pro 4. bezpečnostní třídu při použití v kombinaci s kováním s bezpečnostním překrytem má například vložka STAR 100S TM. Klíče jsou chráněny proti neoprávněnému kopírování unikátním patentovaným profilem ve tvaru písmen „STAR“. Jejich duplikát lze pořídit pouze při předložení bezpečnostní karty na prodejnách KLÍČOVÉHO CENTRA a u jeho partnerů. Vložka STAR 100S TM je standardně dodávána s pěti klíči včetně barevných rozlišovačů. Také pokud chcete odemykat více dveří (například hlavní a zadní vstup do domu) jedním klíčem, je STAR 100S TM ideální volbou.

Zámek

Autor: Klíčové centrum

Uvažujete o zabezpečení vstupních dveří do vašeho domu nebo bytu? Navštivte prodejnu KLÍČOVÉHO CENTRA! Poradíme vám, co musí splňovat vstupní dveře a jaké příslušenství na ně namontovat, samozřejmě včetně výběru bezpečnostní vložky a kování. Rádi vám zajistíme i profesionální montáž.

Komentáře

Načítám komentáře...