Zimní inspirace „na zahřátí“

Povlečení

Autor: SCANquilt

Hřejivé plédy a příjemné povlečení zpříjemní chladné zimní večery, hezké barvy a huňaté materiály zahřejí nejen tělo, ale i duši.

V ložnici zvolte přírodní materiály a hezké barvy, které zklidní atmosféru v místnosti před usnutím.

Povlečení

Autor: SCANquilt
V zimně všichni toužíme po hřejivém pelíšku. Pokud spíte v chladné místnosti a máte rádi teplo, pořiďte si heboučké flanelové povlečení. Měkký materiál u flanelu je způsoben vlasovým efektem, který vzniká počesáním kvalitní bavlněné tkaniny. Flanel vás zahřeje během okamžiku a bude příjemným společníkem po celou noc.

Povlečení

Autor: SCANquiltHebký pléd POLAR s motivem vločky vnese hezkou pohodu do vašich domovů. Jemně vás pohladí při čtení knížky nebo poslechu oblíbené hudby.

Povlečení

Autor: SCANquilt

Po celý rok se mění teplota, pokud nechcete stále měnit nebo kupovat přikrývky s jinou mírou hřejivosti, vyzkoušejte univerzální přikrývku DUPLEX PLUS. Výhoda spočívá v sepnutí dvou přikrývek. Jedna je slabší a lehčí, druhá zase celoroční a teplejší. Spojením vznikne nádherně hřejivá thermo přikrývka se vzduchovou kapsou, která dobře izoluje. Suché zipy lze opět rozpojit a vzniknou opět dvě samostatné přikrývky.

Povlečení

Autor: SCANquilt
Krásným potěšením v zimním období jsou veselá zvířátka Losíci. Jsou milou vánoční dekorací pro váš domov i roztomilým dárkem pro vaše děti.

Více na www.scanquilt.cz

Komentáře

Načítám komentáře...