3D návrh: Koupelna pro mladé

3D návrh koupelny pro mladé

Autor: Vaida Kraus

Mladý pár má jasnou představu o svém novém domově. Zemitým tónům se nevyhnula ani koupelna. Základ v neutrálním provedení nabízí možnost bez potíží obměňovat barevnost prostorů doplňky podle nálady.

Jak udělat koupelnu pro starší pár, jsme ukázali minule. Nyní Vaida Kraus stála před opačným úkolem. Tahle koupelna měla oslovit mladé lidi, kteří chtěli moderní, ale přitom i přírodně řešenou koupelnu. Měla navazovat na styl celého domu.

V koupelně se snoubí dubové dřevo se sanitou, která se leskne svou bělostí a čistotou. Dvojité umyvadlo, podomítkové baterie a bidet – to jsou luxusnější prvky, které spojují perfektní funkčnost s dokonalým tvarem. Navíc maximálně využívají prostor.

Pro osobitější tvář místnosti použila architektka dřevěné doplňky – žebřík-stojan na osušky a sedátko. Koupelna tak získala dojem lázeňského jemného interiéru.

Dvě dlouhé niky nabízí nejen úložný prostor, ale působí i jako zajímavý prvek. Pro větší efekt jsou obložené mozaikou a podsvícené.


Vaida Kraus Bc.

Bytová architektka a designérka, absolventka DesignŠkoly Praha, obor interiérový design. Profesionálnímu navrhování interiérů se věnuje od roku 2004. V roce 2010 založila interiérové studio vaidaDESIGN. Navrhuje soukromé a veřejné interiéry, věnuje se rekonstrukcím, nábytkovému designu a poradenství v oblasti bydlení. Více na www.vaidadesign.cz


Komentáře

Načítám komentáře...