Koupelnové novinky krásné i účelné

Pojďme si naplánovat koupelnu. Může, ale i nemusí to být koupelna zcela nová. Můžete naplánovat kompletní rekonstrukci nebo třeba jen drobnosti, jako pořadače do šuplíku.

Koupelna

Autor: Sanela

Pro chlapy

Koupelna

Autor: Sanela

Rozčiluje vás neustálé sklápění prkénka na toaletě? Máte v domácnosti více mužů? V tom případě je čas zauvažovat o pořízení domácího pisoáru.

Pisoár Vila SLP 37 od české společnosti Sanela poskytuje nejen více hygieny a pohodlí, ale i značnou úsporu vody. Pokud máte jenom jedno tlačítko, tak v průměru spláchnete 6 litrů vody. I když má běžná toaleta dvě splachovací tlačítka pro větší a menší objem vody, splachuje 3 litry. Pro spláchnutí pisoáru stačí jen 1 litr, díky čemuž ušetříte až 70 % vody. Pisoár Vila SLP 37 vás navíc překvapí svým jednoduchým čistým designem s estetickým sklápěním prkénka či bezdotykovým splachováním. To umožňuje radarový splachovač ukrytý za keramikou pisoáru, jehož čidlo zaznamenává rozvlnění hladiny v pisoáru při jeho použití a následně provede spláchnutí. Systém tak nikdy nespláchne naprázdno a pánská část vaší domácnosti už nikdy nezapomene.

Domácí pisoár koupíte od 15 140 Kč.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...