Koupelnové novinky krásné i účelné

Pojďme si naplánovat koupelnu. Může, ale i nemusí to být koupelna zcela nová. Můžete naplánovat kompletní rekonstrukci nebo třeba jen drobnosti, jako pořadače do šuplíku.

Koupelna

Autor: Oficiální zdroj

Klasický radiátor

Líbí se vám klasický radiátor? Takový ten tradiční skládaný a ne trubkové nebo modernistické kousky. Navíc nové trendy ve vytápění, jako je použití kondenzačních kotlů nebo tepelných čerpadel, přinášejí zdroje s nízkými teplotami topného média. To klade velký nárok na nadměrnou a tedy nežádoucí velikost topných těles.

Koupelna

Autor: Oficiální zdroj

Radiátory Zehnder Charleston jsou vhodné také pro nízkoteplotní otopné soustavy. Díky své konstrukci ze svislých trubek a vysokému podílu sálavého tepla napomáhají dosáhnout žádaných úspor při spotřebě tepelné energie. Jejich rozměrová variabilita nabízí možnost optimalizace velikosti otopných těles.

U běžných radiátorů je kladen důraz především na nízkou cenu. Té je dosaženo například použitím pouze jedné vrstvy lakování nebo zastaralou konstrukcí. Tělesa s jednou vrstvou laku dříve korodují, a mají tak kratší životnost. Stejně tak starší článková tělesa je nutno po určité době přetěsnit. Od švýcarského výrobce Zehnder získáte prvotřídní výrobek s dvouvrstvým lakováním s dlouhou životností a hladkým povrchem, s vysokou odolností proti korozi a mechanickému poškození. Životnost je dosažena zejména precizním laserovým svařováním se 100% těsností a lakováním až po svaření tělesa a tlakové zkoušce.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...