Nová myčka nádobí indesit evolution

Nová myčka nádobí indesit evolution

Společnost Merloni Elettrodomestici uvedla na trh novou myčku nádobí Indesit Evolution. Od předchozích modelů se na první pohled liší digitálním displejem, zobrazujícím všechny potřebné informace. Díky nízké spotřebě a vysoké účinnosti splňuje náročná ekologická kriteria. Nová myčka patří do evropské třídy A, která...

Společnost Merloni Elettrodomestici uvedla na trh novou myčku nádobí Indesit Evolution. Od předchozích modelů se na první pohled liší digitálním displejem, zobrazujícím všechny potřebné informace. Díky nízké spotřebě a vysoké účinnosti splňuje náročná ekologická kriteria.

Nová myčka patří do evropské třídy A, která zaručuje nejlepší výsledky mytí při minimální spotřebě. Nové systémy mytí a předmývání dokáží maximálně využít kombinaci vody a mycího prostředku, takže myčka odstraní jakýkoli typ zašpinění a při standardní teplotě a běžném programu dosahuje optimálních výsledků. Díky nové konstrukci okruhu je voda přiváděna přímo k nádobí, čímž se dále snižuje spotřeba, zvyšuje efektivita a šetří elektrická energie.

Elektronické řízení
Všechny komponenty – mechanické i elektrické – jsou pod plnou elektronickou kontrolou v každé fázi a v každém okamžiku mycího programu, od předmývání po závěrečné sušení, takže je zajištěna maximální spolehlivost a provozní bezpečnost. Všechny informace se zobrazují na digitálním displeji.

Program pro každé nádobí
Myčka Indesit Evolution nabízí celkem 7 mycích programů s teplotou od 40 do 70oC. Ke speciálním programům patří intenzivní mytí, program pro čerstvě zašpiněné nádobí, oplachování teplou vodou či namáčení.
Pro bezpečné mytí vzácného skla a jiných křehkých kousků byl vyvinut program pro choulostivé nádobí. Elektronický systém řízení teploty zabraňuje náhlým změnám teplot a monitorovací systém tlaku vody zajišťuje šetrné mytí. Obě funkce zajišťují optimální průzračnost a lesk.

Při použití programu „Rychlé mytí 25 min.“ se nádobí umývá méně než půl hodiny, což dovoluje ušetřit až 70 % času, potřebného k normálnímu mycímu cyklu.

Praktické funkce
Tlačítko „Odložený start“ slouží k naprogramování startu mytí v průběhu následujících 24 hodin. Stačí naplnit myčku, nastavit program, vložit mycí prostředky a myčka ve zvolenou dobu sama zahájí práci.

Novinkou u myček značky Indesit je funkce „Poloviční náplň“. Umožňuje naplnit nádobím buď jen horní, nebo jen dolní koš, a tak ušetřit vodu i elektrickou energii. Praktický klip/klap systém dovoluje koš snadno zvednout nebo naopak snížit, a to i pokud je zcela zaplněn nádobím. Užitečným vylepšením je také dělitelný koš na příbory s držadlem.

Úplná bezpečnost
Systém Water stop zaručuje naprostou bezpečnost. Nová myčka Indesit Evolution je vybavena sadou elektronických senzorů, které hlídají únik vody z jakéhokoli místa zařízení. V případě úniku systém automaticky zastaví provoz myčky a přítok vody.

Nová myčka Indesit Evolution se vyrábí ve dvou provedeních – bílém (DE 74) a stříbrném (DE 74 SI). S rozměry 85 x 60 x 60 cm pojme 12 sad nádobí. Na českém trhu bude k dostání za doporučenou cenu 21 900 Kč (bez DPH).

Komentáře

Načítám komentáře...