Co nového u mikrovlnné trouby

Co nového u mikrovlnné trouby

Je toho hodně, co se změnilo u mikrovlnných trub za těch jenom několik let, kdy je používáme. A změnilo se to rychle a přímo převratně. Začněme tím, co je vidět, co je patrné a postřehnutelné na první pohled okem laika. měnící se velikostí se mění umístěníU kuchyní úplně nových má mít správně mikrovlnná trouba své...

Je toho hodně, co se změnilo u mikrovlnných trub za těch jenom několik let, kdy je používáme. A změnilo se to rychle a přímo převratně. Začněme tím, co je vidět, co je patrné a postřehnutelné na první pohled okem laika.

S měnící se velikostí se mění umístění

U kuchyní úplně nových má mít správně mikrovlnná trouba své pevné místo dříve, než vůbec kuchyně stojí na místě – už v plánech kuchyňského studia nebo našich vlastních.

Mikrovlnná trouba, která se stává součástí multifunkčních kuchyňských sloupů a skříní, je buď opatřena tak jako ostatní spotřebiče dvířky sjednocujícími celkový design kuchyně. Při volném osazení a absenci předních dvířek naopak vyniká její stále zajímavější tvar a mnoho nových funkcí, které se projevují už na vzhledu – tlačítka, knoflíky, displeje…

Nové linie trouby i ovládacích panelů

S měkkými liniemi většinou také ruku v ruce přichází i barva. Mikrovlnná trouba je ale poměrně konzervativní a od tradiční bílé se odchyluje jen zřídka. Ještě tak černá a nerez - a to bývá většinou vše. Barvy se projevují jen na prvcích jako panely nebo pouze tlačítka, která bývají pro přehlednost barevně odlišena. Výjimkou jsou pastelové trouby anebo excentricky pomalované menší modely pro mladé domácnosti, kdy na dvířkách trouby najdeme celý pestrý obraz.

-ag-

Komentáře

Načítám komentáře...