Chladničky Side by Side od Whirlpool

Chladničky Side by Side od Whirlpool

Známe je především z amerických filmů, kde hrají ústřední roli v kuchyni. Jsou nepřehlédnutelné a vždy připravené nabídnout chladnou vodu, drcený nebo kostkový led bez větší námahy. Ano správně, řeč je o takzvaných amerických ledničkách nebo chcete-li ledničkách Side-by-Side. Tyto lednice však již nemusíme obdivovat...

Známe je především z amerických filmů, kde hrají ústřední roli v kuchyni. Jsou nepřehlédnutelné a vždy připravené nabídnout chladnou vodu, drcený nebo kostkový led bez větší námahy. Ano správně, řeč je o takzvaných amerických ledničkách nebo chcete-li ledničkách Side-by-Side. Tyto lednice však již nemusíme obdivovat jen v amerických filmech, ale rovnou si jimi můžeme vybavit i svou kuchyni. Najdeme je například v nabídce společnosti Whirlpool, která v současné době na českém trhu prodává dva typy těchto chladniček.

Jaké jsou?
Všechny jsou vyrobeny v nové řadě volně stojících spotřebičů Emotion, která je dokonalou kombinací maximálního výkonu při minimální spotřebě energie. Jsou elegantní, vynikají čistými liniemi a promyšleným uspořádáním vnitřního prostoru. Jsou vybaveny technologií 6. smysl, díky níž jsou schopny automaticky nastavit stupeň chlazení – například zvýšit výkon kompresoru po vložení právě nakoupených potravin, po delším otevření dveří nebo dokonce výpadku elektřiny tak, aby se teplota vrátila na správnou hodnotu, a to až pětkrát rychleji než běžné chladničky. Aby se nemusely namáhavě odmrazovat, byly vybaveny systémem No frost – systémem založeným na cirkulaci vzduchu, který rychle vyrovnává teploty po otevření dveří chladničky a mrazničky. S uživatelem komunikují o všech právě probíhajících procesech a svém nastavení prostřednictvím LCD displeje. V neposlední řadě jsou vybaveny dávkovačem ledu – ledové tříště a vody s vodním filtrem, který je umístěn ve dveřích chladničky a dokáže vyrobit až 6 kg ledu za 24 hodin, speciálním ventilačním systémem multiflow, dveřním alarmem a dalšími vymoženostmi zabezpečujícími jejich plnou funkčnost.

Vnitřní prostor je vybaven skleněnými policemi se speciálně tvarovaným rámem, který v případě vylití tekutiny zabrání jejímu rozlití do dalších polic. Odnímatelná pojistka ve spodní přihrádce dveří zabraňuje vypadnutí velkých lahví. Zásuvka na zeleninu má kapacitu 32 litrů a pohyblivou přepážku sloužící k rozdělení prostoru do dvou úložných částí dle potřeby. Mraznička umožňuje umístit nádoby se zmrzlinou nebo krabici s pizzou ve dveřích.

Dostupné typy chladniček Whirlpool Side by Side
Chladnička typu S25D RSS v nerezovém provedení, o objemu 707 l, v energetické třídě A, o rozměru (v x š x h) 1930 x 902 x 794 mm, za cenu 79.990 Kč.

Chladnička typu S20D v nerezovém provedení RSS a bílém provedení RWW, o objemu 540 l, v energetické třídě A, o rozměru (v x š x h) 1780 x 902 x 704 mm. V nerezovém provedení za cenu 69.990 Kč a bílém za cenu 59.990 Kč.

Komentáře

Načítám komentáře...